| pisic12 a întrebat:

Ce animal va place cel mai mult?(nu aveti voie mai mult de un animal raspuns obligatoriu)

12 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Catzelul happy

| ANONIM49112911 a răspuns:

Cateii de talie mica (nu neaparat de rasa ). Sunt afectuosi, loiali, simpatici, dulci, intelgenti si ii poti tine in casa.

| Eallscriellca a răspuns:

Hello! Eu am un motanel de rasa Birmaneza la care tin foarte mult. Am citit ca pisicile absorb energia negativa acum n-am de unde sa stiu ca e adevarat sau nu. Dar atunci cand il mangai sau ma joc cu el uit de toate momentele dificile si ii acord 100% atentie.Animalul tau preferat care este? Ceau! Ceau!

| Neinteresantul a răspuns:

Omul.

| 88Darky88 a răspuns:

Iepuras!:X

| loredanalorena a răspuns:

Veverita deoarece este asa mititica si dragalasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bichonul maltez.

| Andreas23 a răspuns:

Girafa

| Bubuletsss a răspuns:

Catelusullpuppy dog eyes!love struck

| kary5445 a răspuns (pentru Bubuletsss):

CatelusulhappyImi place foarte mult rasa Bichon

| ana0310 a răspuns:

Catelul

| pisic12 explică:

Mie imy plac toate animalele dar cel mai mult si mai mult imy plac broscutele testoase pentru ca am si eu una si este foarte puturoasa cand o trezesc da cu labuta pe la ochi este foarte micuta dragalasa si foarte agera daca o scapi unpic din ochi no mai gasesti...