| gemeni6226 a întrebat:

Ce animale aveti acasa?

Răspuns Câştigător
| RKBlue a răspuns:

O pisica.
Este rea.Este feroce.Este o batausa. Sperie orice pisica pe care o intalneste.Si e adorabila.
https://www.rover.com/blog/wp-content/uploads/2019/05/cat-3666983_1920.jpg
Arata exact ca aceea din poza.

| gemeni6226 explică (pentru RKBlue):

Am dat funda din trei motive.1-iti iubesti pisica.2-Esti mindra de ea 3-ai trimis si poza.Nimic nu m-i se pare mai frumos decat sa tii la petsul tau.

35 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O pisică

| MihaelaDart a răspuns:

2 caini (cei de la avatar) : un Ciobanesc grecesc metis cu Labrador ( 1an si jumatate) si un Border Collie metis cu Terrier (8 ani jumatate). Ambii au fost adoptati.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O pisica misto.

| Simpatic a răspuns:

Aici nu sunt de acord cu dv., animalele nu se tin in casa!

| gemeni6226 explică (pentru Simpatic):

Poti sa nu fi de acord pentru ca nici eu nu am tinut niciodata dar am acceptat acest lucru sa fiu in relatii bune cu baiatul meu. Daca pe el il fac fericiti cei doi iepuri si cu asta pot reduce cu 75la suta certurile dintre noi atunci mai bine am acceptat.Bineinteles ca animalele se tin in curte dar noi stam la bloc. Poate o data si baiatul meu va avea o prietena si atunci putem sa dam iepurii la altcineva.

| Simpatic a răspuns (pentru gemeni6226):

Asa este

| LPCTSTR a răspuns:

"Una bucata pisica si 3 bucati caine"

| Nemessys a răspuns:

Pe mine.

| aditimus a răspuns:

Acarieni

| Werrich a răspuns:

I-am zis tatalui sa-mi ia un cameleon.
https://www.nevertebrate.ro/......leoni-212/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Werrich):

20 de milioane o soparla wtf

Vreau si eu laughing

| gemeni6226 explică (pentru Werrich):

Asta da, habar nu am avut ca sunt de vinzare si reptile bine ca nu stie baiatul meu ca ar fi in stare sa ia una.

| Werrich a răspuns (pentru gemeni6226):

Sa stiti ca nu e o idee rea, dar cameleonul e inca mic, pe site sunt si serpi, asa ca are de unde alege big grin

| Werrich a răspuns (pentru anonim_4396):

Cumparati-va vreo 10 animale exotice si apoi calatoriti in tara si faceti expozitii de reptile viiwinking

| Elelei a răspuns (pentru gemeni6226):

Esti sigura ca nu are cont aici si nu vede raspunsul? happy

| Werrich a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel mai ieftin e 500 lei, luati femela si mascul si ii inmultiti big grin

| gemeni6226 explică (pentru Werrich):

M as si muta din casa de ar aduce un sarpe.Mi e groaza de serpi. Avem 2 iepurasi.

| gemeni6226 explică (pentru Elelei):

Da sunt sigura.

| Werrich a răspuns (pentru gemeni6226):

Ramane sa ii inchiriati o garsoniera unde sa stea cu sarpele

| Elelei a răspuns (pentru gemeni6226):

happy

| gemeni6226 explică (pentru Werrich):

Este el rebel dar doar in cuvinte, in fapte nu.Nu ar face nimic ceea ce ar sti ca eu sunt total impotriva.

| Superior a răspuns:

Pana acum cateva minute nu stiam ca am un animal acasa.
Tocmai acum l-am gasit tesand panza.

| CleanHeart a răspuns:

Caini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Țânțari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un exemplar superb de felis catus nebunus de tomberon dar se crede pitbull.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pisică albă cu ochii albaştrii. Nu ştiu ce rasă e că nu mă pricep la animale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mâţoacă. love struck

| WonderGirl7 a răspuns:

O țestoasă si 3 pisici

| Jokers666 a răspuns:

Pai am de toate caine,pisica,porc,vaca,cal, iapa, gaini, iepuri, etc ca oricum nu te intereseaza pe tine

| gemeni6226 explică (pentru Jokers666):

Auzi ma cunosti din gradinita si pana in zilele noastre sa stii ca ce ma intereseaza si ce nu?

| NCSscore a răspuns:

Un calculator si o bucatarie.

| Mieredealbine a răspuns:

O pisica care mai nou a cazut de la etajul 4, dar e bine

| gemeni6226 explică (pentru Mieredealbine):

Nu degeaba se spune ca pisicile au 9 vietihappy.