| chupachups1234 a întrebat:

Ce animale de casa va plac? Eu am un hamster foarte dragut si gras cat un purcel, si as vrea un caine da tiranii de parinti nu ma lasalaughing

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu am avut de toate. Si ai mei iubesc animalele la fel ca si mine si eu inainte am avut perusi 2. apoi vreo 7. apoi am avut hamsteri o pereche si mi-au facut pui vreo 7 big grin.acum ca eu nu sunt acasa nu ma mai ocup de ele dar au ai mei acum 3 caini + pisica + 2 perusi. de hamsterii mei s-au saturat ca nu le placeaulaughing Dar cand vreau eu ceva nu au cum sa imi refuzehee hee am zis ca aduc o reptila in ciuda mamei mele, dar glumeam sa o sperii ca nu ii plac big grin

7 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Mie imi plac cam toate animalele, am un porcusor de guineea, 3 caini si un pisoi.

| Kitty a răspuns:

Imi plac pisicile si hamsterii, dar as vrea un iepure.

| ancutsa410 a răspuns:

Io am un iepurash`:X 3 pisiki si 2 catzeibig grin
a fost mai greu cu parintzii pana sa-i convinglaughing

| lexy22 a răspuns:

Pisicutele pufoase di dragute!

| Orannginna a răspuns:

Ce bine de tine ca ai hamster! Eu sunt invers, am catel si vreau hamster dar nu ma lasa...am mai avut unul in trecut si-mi doresc iarasi. happy

| iuliana21 a răspuns:

Eu am un bichon maltes. mic alb si foarte jucaus...asa mult il iubesc:X:X

| addflo a răspuns:

Eu am pisică.
În general animalele mici sunt mai uşor de intreţinut. De exemplu o pisica nu trebuie scoasă la plimbare, iar un caine are nevoie de mai multă atenţie.