| Leo2001 a întrebat:

Cum imi conving parinti sa tin in casa un hamster?

Răspuns Câştigător
| T7uk a răspuns:

1. Aplici metoda milogeala;
2. Le zici ca toti copii au cate un animal de companie iar tu te simti plictisit;
3. Le zici ca o sa strangi mizeria pe care o va face, ii vei da apa si mancare (chiar daca nu o vei facehee hee )
Si cam asta este tot! Bafta!

4 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Nu îi întreba direct dacă poți să ai, începe prin a le arăta pe net cât de drăguți sunt hamsterii și apoi mergeți la petshopuri. Arată-le că mâncare nu e scumpă și că tu ești responsabil(ă).

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Trebuie să fi responsabilă, le spui tot ce o să face-ți voi este numai să mi-l cumpărați și o să am grijă de tot.
Mult Succes!
O zi bună!

| Park1Suin a răspuns:

Incerci s-a le arati ca esti responsabila.

| KinderBeeeib a răspuns:

Parintii tai au un motiv pentru care u vor poate nu te cred responsabil saau le e frica.