| doolce_5899 a întrebat:

Ce animale de companie aveti? Eu am 2 papagali.

Răspuns Câştigător
| Gandacelu a răspuns:

Eu am 2 perusi momosi ii am de un an un mascul verde si femele albastra :X fundita?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am niciunul până în acest moment. Poate pe viitor.
Pa, pa.

| crisS a răspuns:

Eu am un catelus foarte jucaus.winking

| xtina a răspuns:

Am 2 pisici si un caine. O pisica e albastru de rusia, iar cealalta e siberiana. Cainele e beagle. :d

| AcidCuSange a răspuns:

Eu am de toate...Am avut 2 perusi, am avut un iepuras, am 3 catelushi...

| Simooxd a răspuns:

Eu am o pisica (birmaneza)happy

| andyandreyutza a răspuns:

Sal! eu am 2 catelusi dragalasi care ma streseaza toata ziua laughing cum vin de la scoala trebuie sa stau cu ei.Nu sunt o povara, dar de multe ori nu prea am timp de mine...mai ales de ei.Pana la urma eu am vrut animale de companie si trebuie sa ma descurclaughing

| JustMeYl3 a răspuns:

O pisicuta! :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Votati-mi va rog pisicile >:D< Va multumesc!
http://magicat.ro/pisica.php?id=35

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu am 1 catel si urmeaza si vreau sa imi iau un hamster pitic. Fundita?

| Terapeutul a răspuns:

2 Nimfe si 3 Perusi + un catelusi mic si pufos

| cryna43v3r a răspuns:

2 perusi simpatici

| leutz99 a răspuns:

Eu am catelus pe care toata lumea il cunoaste si s-a imprietenit cu piscia vecinilor! toata ziua se joaca laughing