| anonim_4396 a întrebat:

Ce animale de companie va plac?
mie pisicile,blande bineinteles nu dinalea care zgarie,iepuri,porcusori de guninea,cateii, papagalii.Pe acestia ii ador.Voi?

3 răspunsuri:
| ciresepeetno a răspuns:

Pisicile,iepurasii si reptilele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ai enumetat tu cam toate animalele de casa laughing.
Imi plac pisicile, sunt moartea mea de cand eram mica. Al meu motan e cam nazdravan si zgarie/musca cat e ziua de lunga ( are grija el sa prelungeasca si noaptea ) dar zau ca e adorabil cand il las in camera cu altcineva si miorlaie la usa de zor love struck.

| Differentx13 a răspuns:

Eu ador pisicile și cățeii happy