| ghineanamaria a întrebat:

Ce animale va plac mai mult pisicile sau cainii

Răspuns Câştigător
| Kitty a răspuns:

Cats love struck sunt asa frumoase, pufoase si... as vrea si eu una, probabil ca o sa am si eu... candva.

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cainii

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pisicile pentru că au măcar un folos: Mă scapă de şoareci.
Câinii nu au niciun folos.
În plus, pisica aşezată într-un loc unde eu resimt durere fizică, ajută la îndepărtarea durerii, Câinele doar muşcă şi distruge.
Prefer exclusiv pisicile.
La un moment dat am avut şi 22 de pisiciwinking

| madalicious a răspuns:

Cainii. love struck Pentru ca cand eram mai mica am avut un catel pekinez[sau cum s-o scrie straight face ] si era foarte afectuos cu mine, cand eram trista statea cu mine, imi simtea starea de spirit.
Prefer catelusii pentru ca sunt mai sensibili si au grija de stapanii lor cand se ataseaza, pe cand pisicile sunt capricioase, si indiferente, cateodata, daca pot spune asa. straight face

| Evaa a răspuns:

Ambele, dar parca mai mult catelusii big grin

| cretzufinish a răspuns:

Cateii mici si pufosi. Nu suport pisicile pentru ca sunt obraznice si foarte alintate si nu am timp de asa ceva. Trebuie sa stea la rand laughing

| liveincolors a răspuns:

Nu pot sa aleg. Chiar imi plac enorm si cainii si pisicilelove struck.

| SummerSmile97 a răspuns:

Pisicile ca sunt asa de scumpe si dragutelove strucklove struck

le ador love strucklove strucklove struck

| a răspuns:

Caini love struck

| tia a răspuns:

Cainii, pisicile nu-mi plac pentru ca lasa f mult par, si... chiar nu-mi place. Iar un catel asa mic, dragut e ff scumpel. Mult mai dragut decat o pisica, :p parerea mea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambii. Sunt la fel de inteligenti.big grinbig grin
Tiebatting eyelashes

| alin_8877 a răspuns:

Catei, am unul de aproape 7 ani, si sper sa mai traiasca inca pe atata, pitbul...