| DemonicaMrx a întrebat:

Ce animalut de casa aveti? ce rasa este el/ea?cum il/o cheama pe ea/el? suneti-mi despre el/ea.eu am un yorkie este fetita si o cheama Pinky

Răspuns Câştigător
| bibiiiy a răspuns:

Bichon frise, il cheama toto, este foarte jucaus si dragastos. mereu ma trage de bluza sa ma joc cu elllove struck si tu ai un catell dragut:Xwinking

| DemonicaMrx explică (pentru bibiiiy):

Este cel din poza bibiiiy? e catelul tau ca este scump foc

| bibiiiy a răspuns (pentru DemonicaMrx):

Da,este cel din poza, acolo avea aproape 3 luni, acum are 4 luni happylove struck

8 răspunsuri:
| TheQuestioner a răspuns:

Motanel, vagabond, surd (deci nu prea are nume ca nu aude da ii pusesem numele Shadow ) alb tot, scump foc.

| TurcoaicaTa a răspuns:

Eu am primit ieri un catel de rasa pechineza e alb cu pete maro si una dintre pete e in forma de inimioara incaa e micut are o luna sper sa creasca mare si sanatos happy

| Kristinake a răspuns:

Catelus Pechinez, Casper, are 6 luni, e foarte jucaus, si mereu cand plec la scoala plinge dupa mine. :3

| CastravetteLaDesert a răspuns:

Am 2 catelusi bichon maltez,o fetita si un baietel (mascul si femela), ii cheama misi (f) si misu (m), vara asta implinesc 2 anisori.sunt albi, creti, foarte jucausi dar pootin prostutzi si zapacitzi...

| DemonicaMrx explică (pentru CastravetteLaDesert):

Ce draguti catelusi!

| DemonicaMrx explică (pentru CastravetteLaDesert):

Si a mea e jucausa si dupa ce ii fac baie e pootin zapacita