| Dyannax a întrebat:

Ce ati alege dintre un bichon havanez cu ochi albastri si un golden retriever?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bichon

11 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Golden Retriver. Si pentru Ann17 Labradorul si Golden Retriver sunt rase diferite.

| DakotaRoyse a răspuns:

Golden retriever happy mi se pare mult mai prietenos şi mă drăguţ decât bichonul.

| bibiiiy a răspuns:

Golden retriever.

| dragos9234 a răspuns:

Golden retriever.

| RainboyDash a răspuns:

Golden Retriever, e mai mare si mai frumos decat un bichon, parerea mea

| IncorrectUsername a răspuns:

Golden Retrieverbig grin

| slowswag a răspuns:

Golden retriver

| Yuukyy a răspuns:

Hmm....bichonii sunt foarte draguti, dar mie imi plac cainii marii ca si golden retriever sau saint bernard. happy

| Ann17 a răspuns:

Labrador Golden Retriver sau Labrador Auriu sau negru happy Sunt mai destepti, si daca ai in familie un copil mic o sa se ataseze cel mai mult de el.
Si nu sunt pretentiosi in plus sunt foarte jucausi si nu musca si sunt foarte usor de dresat.Eu am labrador auriu il cheama gore si este foarte foarte destept si il iubesc enormmmmm:X:X:X
Succes:* Fundapuppy dog eyes

| Dyannax explică:

Am uitat(DAU FUNDA!)

| Andrut2a a răspuns:

Buna, parerea mea eu as alege bichon havanez daca stai la bloc insa si la casa este potrivit dar golden retriever este mare (ca rasa) si este mult mai potrivit pentru casa uite si niste caracteristici pentru BICHON HAVANESZ :http://www.infocaini.ro/rase-de-caini/rasa/bichon-havanez
si pentru GOLDEN RETRIEVER : http://www.cateiderasa.com/golden-retriever. FUNDA?