| Shinen a întrebat:

Ce ati alege intreo pisica si un perus?

Răspuns Câştigător
| STARRINGDiva a răspuns:

Imi plac si pisicile si perusi! Perusi sunt foarte dragaalsi frumos colorati destepti... pisicile sunt afectoase frumoase hoatewinking ACESTEA sunt mai greu de ingrijit decat papagali Cred ca ar trebui sa alegi un perus daca iti ei si o pisica crezi ca se pot intelege? DECI IA UN PERUS! mai ales daca nu ai prea mult timp liber ca o pisica are nevoie de afectiune si sa joci cu ea

26 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pisica. day dreaming

| Sin a răspuns:

...personal imi plac pisicile.Acum depinde de tine, dupa o pisica trebuie sa alergi mai mult si face mai multa dezordine, sa mergi la veterinar in fiecare luna pentru deparazitare, la 3-6 luni pentru vaccin.Sa o scoti la plimbare, se catara peste tot prin camera, face prin toata casa, isi baga mustatile prin toate oalele...acum tu alegi. Ti-am scris din experienta. (am si perusi si pisica)

| Reew a răspuns:

Eu as alege o pisica! Dar...nici un perus nu ar fi rau! Tu sti ce iti doresti cel mai mult si ce iti place cu adevarat. Oricum succes la alegere si sa te simti bine langa animalul tau!kiss

| kytty a răspuns:

Pisica

| STARRINGDiva a răspuns:

Eu as alege pe amundoua love struck

| Liviu a răspuns:

Hmm depinde la ce te referi...
As alege pisica ca sa dau cu ea dupa bloc sa vad daca e adevarat ca ea pica in picioare mereu'
Dar daca ma pui sa aleg un perus deja laughing e ok
Am un perus are cam un an mititelu
xD
Pisica nu imi place decat sa o takinez sa o suparbig grin
Nu va ganditi ca vreau sa le fac sa suferelaughing
Dar imi place in general sa takinez lumea miebig grin
P. S mai ales fetele dragute

| aleksy a răspuns:

Pisi big grin

| Petronela a răspuns:

Pisica

| Victoria a răspuns:

O pisica :X

| madia a răspuns:

Pisica happy

| gabriela007 a răspuns:

Pisica :X

| Lavinia20 a răspuns:

Peruslove struck
eu am 2love struck fata si baiatlove struck

| Aℓida a răspuns:

Pi$ica

| medgirl a răspuns:

Eu prefer pisicuta
tongue
dar totusi ambele iau timp!

| Roberta00 a răspuns:

Perusul pentru ca este foarte frumos si este mai dragut adica nu lasa par prin toata casa, e usor de intretinut, canta foarte frumos, daca iei 2 sunt adorabili cand se pigol reciproc, cand se pupa, etc!

Deci PERUSUL

Pa, pa

| Johanna_9281 a răspuns:

Perus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un caine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...eu am un perus si e destul de usor de intretinut...si il am de trei anibig grinbig grin

| Goofy77 a răspuns:

Un perus mai usor de intretinut

| dsada a răspuns:

Un perus, urasc pisicile:d

| yoyo_7345 a răspuns:

Pisica:p

| grinch a răspuns:

O gaina

| iulia276 a răspuns:

Pisica daca ai timp liber si esti genul de persoana care nu poate dormi noaptea si perus daca esti in general mai ocupata.sau pe amandoua:X:X. pupic:*:*

| albinuta17 a răspuns:

Perus si eu am unu si e super dragut

| albinuta17 a răspuns:

Un perus si eu am unul si e super dragut

| Mew Mew girl a răspuns:

Pisica nu stiu e greu de intretinut un perus ptc eu am avut unul rikk si il luam si in mana ptc is prietenosi si pisicile fac excremente prin casa.etc categorig un perus