| wurgut a întrebat:

Ce brand de tigari fumati?
(Nu vreau sa aud "nu fumez" sau "iti fac rau"), doar fumatorii sunt rugati sa raspunda.

15 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Pall Mall sarbesc.de la bisnitari.rolling on the floor

| onasis1961 a răspuns:

Philip Morris!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Fumam Gauloises albastru dar au disparut de pe piata si acum fumez Davidoff rosu. Iar cand vreau sa ma "rasfat", Chesterfield.

| Ryuzaki a răspuns:

Camel negru.

| xBya a răspuns:

Dunhill

| wurgut explică (pentru xBya):

Ce culoare/ ce fel de Dunhill?

| xBya a răspuns (pentru wurgut):

Dunhill black sunt cele mai bune dupa mine, dar si red merge.

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Benson and Hedges White. Au doar 1 mg de catram si 0.1 de nicotina.winking

| wurgut explică (pentru FeliciaCorinaA):

Nu cred ca au vreun efect - nici fum nu prea scot. Cred ca e ceva gen KENT 1

| Synapse a răspuns:

Pall Mall, Kent sau Camel.Nu sunt pretentios, dar asta imi plac cel mai mult.

| Fast92 a răspuns:

Davidoff de baza.iar uneori Kent sau Dunhill cand nu gasesc Davidoff

| Eaeea a răspuns:

Pall mall negru, Kent lung, Dunhill negru

| BlackWolfDan a răspuns:

Kent 8 specialitatea mea dar si un Winston e bun dispare mirosul repede.

| BlackWolfDan a răspuns:

Kent 8 specialitatea mea dar si Winstone e bun, nu sunt pretentios.

| caly40 a răspuns:

Recomand Kent ....de acolo poti alege de la kent 1 pana la kent 8...doar ca 7 si 5 nu exista.