| SuNaM a întrebat:

Ce cladiri parasite sunt prin Bucuresti pentru explorare urbana? Singurul loc in care am fost este Filantropia.

Psbig grinaca cineva vrea sa exploram impreuna sa imi spuna prin PM cum sa luam legatura

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Sunt foarte multe cladiri abandonate in Bucuresti. Cauta pe google "Reptilianul". Are un blog despre explorari urbane. Mi se pare super tare blogul lui big grin

| SuNaM explică (pentru Aasdfghj):

Interesata de explorare in doi ls inceput dupa in mai multi?