| oanabuysomeweed a întrebat:

Ce credeti? Cainii pot latra fara sens?happy

Răspuns Câştigător
| Andrutzikka a răspuns:

Catelusa mea era in casa, si se uita in oglinda unei usi.S`a holbat cateva secunde la ea, si apoi a inceput sa latre la ea, crezand ca e un caine in fata ei. Am ras de ea pana m`am prapaditlaughing Deci raspunsul meu este ca da, cainii pot din cand in cand sa latre "fara sens". happy

7 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Nu cainii nu latra fara sens niciodata.Iti spun asta din propria mea axperienta care o am in legatura cu cainii, de 8 ani!

| onasis1961 a răspuns:

Normal! Ca si unii oameni, cand vorbesc fara noima!

| wforweirdo a răspuns:

Da, şi unii oameni vorbesc fară sens, cum spunea şi onasis1961.

| ÎnȚeLePTU1 a răspuns:

Nu. Doar daca au chef de sti tu ce... laughing)

| andreiandyyyyyyyyy a răspuns (pentru ÎnȚeLePTU1):

Nu. Au minte ei latra doar daca au ceva necral in minte sau daca nu stiu ceva si sa apare un teritoriu si sa comunice cun alti

| Maria2901 a răspuns:

Normal! Cainele meu de la tara numai asta facewinking

| MoOdy a răspuns:

Da uneori pot latra fara sens. Latra cand aud sunete ciudate. Pentru ei majoritatea sunetelor sunt ciudate. Crede-ma am j eu un caine j toata ziua latra... Funda?