| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti toata vara? ( in afara faptul ca mergeti la mare, munte, bunici etc). Ma refer ce faceti cand stati acasa ( asta pe la mai inceputul verii ca in rest...laughing).

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cand stau acasa de obicei sunt activ pe TPU, citesc sau scriu ceva. Ascult muzica mereu cand pot.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Plictiseala totala.

| mika a răspuns:

Frec menta acasa happy curatenie, jocuri la pc, la TV, un pic prin oras la discoteca din asteabig grin

| anonul a răspuns:

Joko dy mano laughing da-ti seama ce inseamna astawinking

| elena5stefania a răspuns:

Salut! Eu in vacanta de vara imi umplu timpul citin(nu intodeauna)ies la un suc cu my friends, ma duc la piscina, pc si plimbari in aer liber padure... oricum incearca sa faci ceva educativ iti va prinde bine pe viitor

| FreshDreams a răspuns:

10:20 dimineata scularealaughing
11:00 micul dejunsmug
12:00 dau drumul la calc si ma apuc de niste headshout-uri pe Return to Castle Wolfensteinlaughing
14:00 ies din joc si intru pe mess
16:00 ies unpic pe afara
de la 18:00 incolo ma duc afara cu rolele pana pe la 11 jumate seararolling on the floor
dupa aia un pic la TV
si dupa aia nanilaughing)
si apoi se repeta lista

| dddddadada a răspuns:

In casa...stau la calcu, dar mai mult sunt pe afara pan' pe la 1 noaptea big grin

| Ðida a răspuns:

Ma duc la plimbare, stau la calc, ma uit la filme, ma uit la tv, asc muzica, ma stropesc cu apa daca e foarte cald, merg la suc, ma dau cu rolele sau cu skatu, merg la gratare, merg la piscina, uneori merg in cluburi etc...

| BlahxD a răspuns:

Ahh, asta ma framanta si pe mine, ca nu prea am ce face.De cand a inceput vacanta am petrecut cel mai mult timp in casa => Stand pe calculator, ascultand muzica, pe mess, hi5, pe TPU ( sunt noua pe aici ), uitandu-ma la filme, sau pe www.conquiztador.ro; mai vorbeam la telefon, faceam farse, formand numere la nimereala; ma mai uitam pe reviste; si mai nou, am inceput sa-mi fac un caiet mai mare, in care sa scriu ce fac zilnic ( nu cred ca o sa reusesc sa scriu zilnic, dar incerc.); fac mancaruri la vrajeala cu ce am prin frigider; m-am gandit sa inventez niste povesti de groaza :)); incerc coafuri noi.Cam atat :).