| shakira a întrebat:

Salll. voi cum va petreceti vara? adica, daca nu aveti unde sa plecati(ex:la mare, munte, bunici)si stati acasa...as vrea si eu niste idei. dau fundita...happybig grin:*

Răspuns Câştigător
| R9kitty a răspuns:

Pai...
Stau cu prietenii pana tarziu
Petreceri in pijamabig grin
Ies in oras
Merg la shtrand cu prietenii
Merg la cinema
Stau pe mess
Plimbari cu rolele, bicicleta.
Ies cu fetele la suc, la mall, la shopping
Si afc orice ca sa am o vara super. Asha sa faci si uh. Bye:*

4 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Paii. thinking
Vara asta ma duc la mare, la piscinaa love struck.
O sa stau si pe mess, la PC. laughing
O sa scriu pe blog (logic).batting eyelashes
O sa ma dau si cu bicicleta (dupa ce imi cumparlaughing )
Si cu rolele. love struck
O sa ies cu prietenii. smug
Poate dam si o mega party. laughing
Ma mai gandesc, da' cum o fii: vara asta nu stau locului o clipaa. laughing
Chiar duminica plec in excursie.hee hee
Cam atat.winking
Ciao:*

| Slavian a răspuns:

Daca nu ai ce face poti sta doar pe calculator dar e o idee cam proasta.
Ai putea calatori prin Romania la munte, la mare sau intr-o alta tara cum ar fi Australia, Bulgaria, Franta. Acolo ai ce vedea, bineinteles, daca ai bani.

| CatalinaMarina a răspuns:

Pai eu ma duc la strand, la cinema, afara(adica prin cartier pe la mine), la gratar, la plimbare.Estista multe modalitati prin care sa-ti petreci varatongue!

| adelina25ada a răspuns:

Pai ai pute sa iti chemi mai multi preteni pe la tine(daca te lasa parintilaughing]