| teuta99 a întrebat:

Ce hobbie ai?
OK, cred ca o sa-ti cada fata!
Am 9ani si fac pian dans meditatii de engleza! Par putine dar n-am nici sambata nici duminica libera ce trebuie sa fac? In afara de a renunta la una?

4 răspunsuri:
| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Hobby-ul meu, la care nu as renunta, este muzica! nu cant la nici un instrument, dar cant cu cel mai IMPORTANT instrument:vocea! fac parte dintr-un cor, la care tin foarte mult.acolo am prieteni, si o profesoara minunata.al doilea hobby al meu sunt animalele:le iubesc enorm! mai am ca hobby inotul, calaritul si patinajul, dar nu iau lectii, am luat mai demult.sunt hobby-uri ciudate si rare, pe care nu multi le practica, dar fiecare cu pasiunile sale.nu poti face nimic.nu renunta, daca iti place ceea ce faci.

| Mary Marry a răspuns:

Eu fac asa
De cand aveam 3 ani am facut la Palatul Copiilor din Bucuresti:
pian, cor, canto, teatru, dansuri sportive si balet si tot de la 3 ani am facut si modelling deci.Nu imi pica fata absolut de loc
Iar de la 7 ani sunt la Dinu Lipatti din Bucuresti si fac in afara de scoala si pian:canto, meditatii engleza, meditatii mate, cateodata meditatii teorie muzicala iar eu vin de la scoala cam pe la ora 6 seara si de multe ori stau si cate 8 ore la scoala din cauza orelor si a pianului.
Asa ca nu ma dai gata!

| zuzumic a răspuns:

Cred ca ar trebui sa le iei pe post de hobbiuri nu de bligatie daca iti plac renuntza la una la meditati pentru putin timp banuiesc ca notele le sti deja la clape si fara sa te uiti canta pentru ca iti place... i-ati arii si mediteaza te singura cand vrei si cand ai chef...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu renunti decat daca devin obositoare, si eu aveam cam acelasi program ca al tau, hoby-urile mele de acum, cititul :psihotronica, nanotehnologie.