| 0Dragos0 a întrebat:

Eu am o relatie cu o fata de la scoala, dar sunt 10% sigur ca place si pe altcineva. euam 9ani, deci ce trebuie sa cred

17 răspunsuri:
| Cocoa a răspuns:

Tu ai o relatiehappytu ai 9 anihappytu nu crezilaughing

| Windswept a răspuns:

La 9 ani...defapt eu vorbesc, in fine. Poate ca esti prea sceptic, desi la 9 ani o relatie nu e asa serioasa...intelegi tu mai tarziu.

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Intrebarea e daca tu o placi pe ea, deoarece daca nu ai incredere in ea insemna ca nu esti sigur daca sa fii cu ea. Parerea mea este ca esti si cam mic pentru a avea o relatie, dar cum se zice: dragostea nu are varsta! Poate mai bine sunteti doar prieteni si peste cativa ani se poate intampla ceva in adevaratul sens al cuvantului.

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Ar trebui să înveţi să scrii şi să îţi vezi de şcoală smug.

| ღByByღ a răspuns:

Relatie la 9 ani? LOLlaughingdeci nu e bine esti prea mik

| Allexis a răspuns:

Ihi, sigur ai o relatie cu cineva, la 9 ani. Cuuum sa nu...

| ruxi1728102 a răspuns:

Ca sunteti prea mici pentru o asa zisa "relatie"

| SkittlesS a răspuns:

Vad aceste comentari si sunt uimita...
Cum de nu am vazut si eu intrebarea asta?laughing
Esti Prea mic malaughing)rolling on the floor)
Saraca fata!laughing)))
Veziti de scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce "relatie" ai tu la 9 ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca deokamdata trebuie sa ti vezi de carte, cred eu

| Bizzareq1 a răspuns:

Vrei sa te iau de mana, ca sa treci strada?

| Beastboy a răspuns:

Waw.la varsta ta ai relatii. nu cred ca e ceva rau dar ar trebui sa te preocupe altceva. mrg.cel mai bine ar fi sa vb cu ea(intre 4 ochi- nu pe mess) si spune-i ca simti ca o inseli Vb sincer si fa-o sa fie si ea sincera. Mult noroc

| EuDarii a răspuns:

Nici macar nu stii sa scrii sunt!batting eyelashessi in cazul asa noi ce sa iti facem?

| DjSmoKEE a răspuns:

10 % =]] frate esti prea prost sa respiri si te-ai apucat sa scrii intrebari =]] deci trebuie sa cred?!=]]

| teodora98 a răspuns:

Vezi-ti de scoala, lasa ca ai timp de fete mai tarziu

| antoniacatalina a răspuns:

Nu crezi ca esti prea mic?

| Unkonwn a răspuns:

Wai 9 ani:O:O.copile traesteti copilaria cat inca o mai ai. marog. stiu ca pare chair tare sa ai iubita. da iti zic ca nu va merge. si oricat ar merge. poti suferi foarte mult. iti zic din propria experienta. eu zk ca ar fi mai bine sa fiti prieteni. apropiati. happy asta e sfatu meu. da tu faci cum vreau. desi o sa vezi tuuuu.