| deiuta a întrebat:

Ce inseamna cand un catel are nasul uscat? Asa trebuie sa fie sau umed e ok?

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Nu are nici o importanta cum are nasul, cand e foarte cald e normal sa fie uscat.E ok si umed si uscat in egala masura

| Vikaa a răspuns:

In mod normal el umed ar trebui sa fie, vezi sa nu aiba febra, cum are scaunul? L-ai dus la vreun veterinar pentru un control?

| melissaazevedo a răspuns:

Nu este nimic de care să vă faceți griji. Dar cățelușul se poate simți inconfortabil