| Ionelapufu a întrebat:

Ce înseamnă dacă pisica(motanu) pleacă de acasă se întoarce peste cateva zile și stă o jumate de zi pleaca iar cateva zile și tot așa...????????????

6 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Merge la gagici

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un motan, din specia pisicilor care va să zică, este un animal de pradă, care are în instincte explorarea unui teritoriu extins. Astfel pentru el e normal.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Merge la cwrve

| anonimg a răspuns:

Înseamnă că trebuie vaccinat, ca să nu se întoarcă cu cine știe ce boli.

| whatisthis19 a răspuns:

Merge la gagici

| Michael11 a răspuns:

Isi cauta partenera. Poate ca a gasit-o si e in "luna de miere".