| fkfgjgfgd a întrebat:

Ce inseamna daca un pui de gaina nu mananca si are o stare de somnolenta

Răspuns Câştigător
| marian5693 a răspuns:

Nu mai traieste mult. Posibil sa fie bolnav. Oricum, daca nu mananca deloc nu mai are mult de trait.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bolnav, ori ficatul e marit ori are probleme cu plamanii.trebuie eliminat deoarece ar boala contagioasa si se ia si la ceilalti pui. Trebuie si ceilalti pui vaccinati de urgenta pentru ca, rand pe rand se vor inbolnavi si vor muri.