| rady a întrebat:

Pot fi bolnava daca am o stare accentuata de somnolenta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, poti fi anemica sau poti avea o problema neurologica (o meningita de exemplu). De asemenea, poti fi insarcinata, daca esti femeie.

auran
| auran a răspuns:

Stiu si eu?!
poate este de la vreme, poate esti obosita psihic sau anemica sau poate fi o sarcina!

| JustMeFlory a răspuns:

Nu neaparat! poate nu ai destule vitamine minerale in corp! du'te si fa'ti un control la medicul de familie! succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Nu este neaparat o boala, poate sa fie o oboseala care s-a cronicizat... Nu stiu daca esti subponderala sau supraponderala... depinde si de acest lucru... De exemplu, eu sunt supraponderala si am observat ca aveam o stare continua de somnolenta (oboseala cronica)...
Am luat niste suplimente alimentare (daca te intereseaza iti dau adresa de email: daniela.constantin@gmail.com) si acum pot lucra destul de mult, avand atentia si concentrarea la nivel optim. Si in plus am inceput sa dau jos (cateva grame) dar se simte...
Daniela