| AndradaElena15 a întrebat:

Ce jocuri pot face si juca cu ceilalti la o Petrecere de Halloween dupa ore la scoala? happy
Funda! :*

Răspuns Câştigător
| sspyddy a răspuns:

Iei o sticla faceti un cerc si rotiti de sticla si jucati cu pedepse poti pune intr-un vas mare cu apa niste mere si sa vedeti cine e mai indemanatic si poate scoate maru doar cu ajutoru guri sau jucati un joc de carti cu pedepse sunt multe jocuri

| AndradaElena15 explică (pentru sspyddy):

Super! Mersi! :* Mai stii si altele?

| sspyddy a răspuns (pentru AndradaElena15):

Puteti sa jucati si o mima dar o mima mai apartre adica sa mimati o intreaga propozitie nu un singur cuvant funda?