| DeCeMaiContează a întrebat:

De Halloween facem petrecere la scoala si am niste intrebari:
1.In ce pot sa ma costumez?(sunt baiat)
2.Ce jocuri putem juca eu si colegii(mentionez ca suntem in clasa a 7-a si avem 13-14 ani)

1 răspuns:
| HaribboDreamer a răspuns:

Pai te poti costuma in dracusor, vampir, liliac, batran morocanos, stafie, mumie, spirit, fantoma, calator in timp, etc... va puteti juca la o petrecere de exemplu adevar si provocare iar provocarile sa fie cu subiect de Halloween ex; sa sperii un om ce trece pe drum, sa mergi la colindat sa cersiti bomboane... sper ca te-am ajutat. funda?