| HallyKity a întrebat:

Buna cine vrea o fundita
care este animalul vostru preferat nu numai de casa adica cateii pisici orice animal din intreaga lume
cine il are ca al meu primeste fundita promit restul voturihappy

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Tigrul si leul.

9 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

@AngelGeorgy, eu nu am raspuns la intrebarea ta pentru a primi funda. Tigrul si leul sunt animalele mele favorite, si s-a intamplat ca tigrul sa fie si animalul tau favorit. Deci nu era o tragedie daca nu primeam funda happy

| girlloveboy a răspuns:

Pisicutaa

| HallyKity explică:

Doar tigrul ciprian dar hai sa zicem am promis ca dau funditahappy

| HallyKity explică:

Bine ma rog norocul tauhappy

| mysterious a răspuns:

Puma

| Casiana_1672 a răspuns:

Cainele love struck adica eu am o catzea pe care o iubesc mult. poate de aiahee hee

| AnaaML a răspuns:

Eeeh ce intrebare.Al meu` e Catelu` si Leul.

| uite aici a răspuns:

Mie imi plac ornitorincii, castorii, cameleonii...iar ce urasc sunt greierii

| maria_6026 a răspuns:

Ornitorincul