| Rock_4403 a întrebat:

Ce nume de caini/catei dragalase stiti? Imi spuneti va rog?

Răspuns Câştigător
| Lorelai a răspuns:

Nume pentru femela

Ruby, Sara(h), Ambra, Elsa, Cookie, Jessica, Jessy, Daisy, Hera, Cleo,

Summer, Lisa, Liza, Linda, Cara, Cora, Honey, Betty, Iza, Yssa, Isa,

Dolly, Mischa, Aysha, Alma, Jolie, Anita, Bubbles, Tonka, Tasha,

Bella, Berta, Jojo, Barbie, Sidney, Beauty, Cindy, Candy, Cintya,

Bijou, Bonita, Bonnie(Bonny), Crisa, Clea, Tea, Darla, Desiree,

Lucky, Doris, Emma, Maggie, Ester, Meg, Erica, Fiona, Ginger,

Eda, Heidi, Iris, Jenny, Jennifer, Kim(y), Kira, Lady, Donna, Liv,

Lola, Lolita, Lala, Layla, Leila, Lessy, Mara, Isis, Mayra, Maya,

Milly, Nerra, Naty, Nina, Rita, Ronna, Freya, Paloma, Rea, Mandy

Pamela, Pamy, Salma, Sheila, Sherry, Cherry, Shopie(Sofy),

Tara, Tess(a), Tisha, Xena(Senna), Xenia, Nicky, Vicky, Bambi, Ines, Kia,

Blondy, Erin, Alida, Bernice, Lulu, Leya, Lea, Cristal, Sahara, July,

Pinky, Becca, Blacky, Lizzy, Lizuca, Ruth, Didy, DeeDee, Kenya,

Gloria, Tia, Bia, Marta, Pufa, Pufarina, Puffy, Mona, Baby,

Tyna, Ella, Alice(Alis), Tinkerbell, Rina, Tendresse, Byby,

Tandresse, Blanca, Princess, Minny, Pixie, Coca, Tzusca,

Penny, Tiana, Nancy, Angie, Tora, Kitty, Lucy(Lusy), Mimi,

Fluffy, Zuri, Suri, Micky, Fulga, Zuza, Sheeba, Wella, Mina,

Wendy, Sam, Sammy, Perla, Maiko, Brenda, Allegra,

Pusha, Dixie, Goldie, Shani, Chelsea, Arwen, Jelly, Hermie,

Sony(a), Hilda, Coffee, Carissa, Alexis, Kelly, Inna, Juno,

Missy, Abby, Simba, Gipsy, Suzy, Ada, Brit, Molly, June,

Limma, Vanilla, Ximena, Brielle, Amy, Lia, Dulce, Dolce,

Pretty, Sid, Ava, Sadie, Acqua, Texa, Tiana, Tori, Delma,

Telma, Neila, Nena, Elin, Melly, Celeste(Celesta), Salsa,

Salva, Sana, Sienna, Sela, Lemon, Raisa, Peggy, Pepita,

Lora, Lara, Rona, Cichita.

Nume pentru mascul

Ary, Aris, Max, Scooby-Doo, Alfi, Felix, Otto, Bijou, Athos, Alfred,

Lucky, Nero, Sinbad, Toby, Tobias, Pufulet, Pufy, Oscar, Zuzu,

Jack, Jake, Ricky, Kevin, Sasha, Buratino, Amigo, Cezar, Dingo,

Bingo, Dino, Dodo, Toto, Thomas, Rusty, Sammy, Sam, Scuba,

Bart, Faust(o), Rio, Mojo, Fred(dy), Bruno, Ben, Charlie, Benny,

Benji, Onyx, Tarzan, Ozzy, Paco, Gipsy, Taz, Tiger, Fidel, Cody,

Jinxy, Rob, Robin, Zorro, Jumbo, Hector, Aky, Blacky.Black,

Whitey, White, Alger, Axy, Arin, Bobo, Boris, Morris, Bilbo, Bello,

Bill, Billy, Bubu, Brutus, Aramis, Choco, Coco, Cocolino, Carl, Ciro,

Darwin, Dexter, Eros, Donald, Foxy, Happy, Jason, Igor, Leo(n),

Jimmy, Jim, Jerry, Keny, Kent, Luc, Adam, Teddy, Martin, Nino,

Marc(o), Eric, Oliver, Othello, Rex, Pepsi, Sprite, Pedro, Randy,

Pablo, Rony, Silver, Golden, Sky, Smiley, Soso, Sparky, Spike,

Tequilla, Timi, Tony, Will(y), Boby, Xavier, Yaris, Onur, Yannis,

Bitza, Darco, Angel, Ralph, Rino, Matias, Jay, Jazz(y), Chip, Snow,

Amedeo, Quick, Figo, Cooper, Rafi, Spy, Beto, Bethoveen, Pluto,

Milky, Virgo, Penny, Franky, Bianco, Dolce, Fluffy, Arthur, Mike,

Cosmo, Gizmo, Dizzy, Nemo, Lord, King, Conan, Lexy, Baxy,

Amos, Barker, Bart, Sunny, Furby, Dante, Barney, Blu(e), Nick,

Domino, Blackjack, Milo, Santo(s), Bud(dy), Terry, Shelby, Rico,

Winnie, Ciucio(Chucho), Apollo, Aaron, Abel, Alonso, Attila, Azor,

Baloo, Blair, Junior, Levi, Louis, Poker, Ulmo, Wilfred, Alfred, Winner,

Berry, Roko, Adolf, Drago, Rich, Marty, Habibu, Loco, Sushi, Brio,

Mowgli(Mogli), Salto, Salvo, Safir, Simba, Simbo, Silk, Raff, Remo,

Reni, Rimbo, Rudi, Paris, Pery, Piero, Allegro, Baloo, Azzuro, Bimbo,

Orange, Google, Lenzo, Alesy, Norbi(t), Nivo, Kenzo, Tayler, Darky,

Dixy.

27 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Paii:
Pufi, piki,

| Daria a răspuns:

Shia, Sara, Tara, Nati, Dodo, Ada.
:*

| Elly_8365 a răspuns:

**fulgutz

**star

**pufuletz --> pufulete

**bijou

**angel-->angelin

:X:*:X:*

| RoooneyThePuf a răspuns:

Ritchie, delgado, maxy, delby, konan, papy, doggie, burtica,laughing. rolando, sheila, katty, scobby, tom, jerrylaughing, tica, pupy, rocky, zgandy, piff, natty, missa, cecy...care-ti place mai mult:d?

| basexcu a răspuns:

Boc

| laurentiu a răspuns:

Mimi laughing daca e putoros laughing

| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a răspuns:

Azorica, Ada, Ariston, Aaron, Abbot, Abercrombie, Abiner, Abraham, Adam, Adamson, Admiral, Adolph, Aesop, Aladdin, Alberto, Animal, Alexander, Alexis, Alfonso, Alfred, Alonso, Alpha, Alvin, Ambassador, Amie, Amigo, Amos, Andre, Andrew, Andy, Anthony, Anton, Apollo, Archer, Archibald, Aristocrat, Aristotle, Austin, Arlington, Armand, Armstrong, Arnold, Arthur, Aslan, Atlantis, Atlas, Augustus. Bubico, Bobi, Bunny, Banner, Barker, Baron, Barry, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacons, Beamer, Bennington, Beano, Bear, Beast, Barney, Beau, Beauregard, Becker, Beethoven, Beggar, Billy, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Benny, Benson, Bentley, Berkeley, BertBertie, Bigfoot, Bilbo, Bing, Bingo, Bishop, Blackjack, Blair, Blake, Blaze, Blue, Bobby, Bobtails, Bogart, Bogie, Bojangles, Bondy.

Cicerone, Cairo, Calloway, Capone, Capricorn, Carlisle, Carlos, Carlton, Carmichael, Carnegie, Carter, Cartwright, Clinton, Casanova, Casey, Cash, Casper, Caspian, Cassidy, Chunk, Cecil, Cedar, Champ, Chandler, Chaos, Calvin, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chewbacca, Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Clive, Clyde, Coal, Cody, Cole, Colin, Collins, Colonel, Colt, Columbo, Columbus, Comet, Conan, Connor, Conrad, Constable
, Happy, Hasser, Harpo, Handsome, Hansel, Hardy, Harold, Harpo, Harrison, Harry, Harvey, Hawk, Hawkeye, Heathcliff, Hedgehog, Hercules, Hippo, Herman, Hermes, Hermit, Hero, Hershey, Hickory, Hindu, Hoagie, Hobbit, Hobo, Hommer, Honky-tonk, Hooch, Hoodlum, Hook, Hooligan, Hoover, Horace, Horatio, HotDog, Houdini, Howard, Howie, Howler, Huck, Hudson, Hugo, Hulk, Humphrey, Hunky, Hunter, Hurricane.

Jade, Jelly, Jean, Jack, Joy, Jade, Jackpot, Jackson, Jagger, Jupiter, Jaguar, Jake, James, Jamie, Jamieson, Jasper, Jed, Jedi, Jeeves, Jekyll, Jerky, Jerry, Jersey, Jesse, Jet, Jethro, Jim, Jimbo, Joe, John, John Boy, Joker, Jonathan, Josh, Joshua, Judd, Jude, Judge, Jughead, Julian, Jumbo, Junior, Jupiter, Justin, JonsRexy, Ranger, Raf, Rambo, Rex, Rayn, Randy, Ranger, Repo, Reeves, Remington, Renegade, Reuben, Rex, Rhett, Rhino, Ricky, Rigby, Riley, RinTinTin, Ringo, Ripley, Robby, Robert, Robinson, Rocco, Rock, Rocket, Rocky, Rodney, Rogue, Roman, Romulus, Ron, Roookie, Rooster, Roscoe, Rothschild, Rover, Rudolph, Ruffian, Rufus, Rugby, Rumble, Runner

| secret_2443 a răspuns:

Lola
tedy
feisy
luna
bella
maya
roky
dalma
alma
pufy
peti
ursu
piki
bobita
leona

| Bitzii~Bitzii a răspuns:

Tomy, maya, leydy, filon, pinky, bebe, leya, mikky, rex, rexy, toto, cel mai mult imio place hugo... sper ca te-am ajutat...winking

| dαɴЗ a răspuns:

Millie daca ai place iaurtu laughingTPU daca ai place saitu laughingUnder-Taker daca ai place sa se bata laughing Pisalogu daca e pisalog laughing Miauinla daca miauna antr-una laughing Papagalita daca ai plac papagalii laughing

| Special_girl a răspuns:

Mili, Nety, Natty, Mikki, Meiza

| bubblesx a răspuns:

Pufy, Flufy. Daisylove struck

| pithicot a răspuns:

Pufyqu`

| Audrey. a răspuns:

Cassey, Hannibal [Hanni], Chump, Donny, Bigfoot [rolling on the floor], Ego [lol], Fatty, Leo.Si clasice:Max, Nero, Buddy, Spike, Terry, Rex, Cody, Duke, Murphy, Charlie, Sparky, Barney, Jake, Shelby.
Azorel, Alma, Billy, Bilbo, Bing.Si daca e negru:BLACKIE.happy.

| rosad a răspuns:

Dodo, puffylaughing, scobby,

| laugh a răspuns:

Patrocle, Vanda, Lila, Baron, Pufulet, Rockie Balboahee hee, etc.

| m3mimixxx a răspuns:

Puffy, Emma.

| Simi_6998 a răspuns:

Toby, Tara, Rex, Tom...sunt foarte multe alegeri dar trebuie sa fie cat mai scurte posibil ca animalul sal poate memora usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Papy

| ginaosar a răspuns:

Uite aici https://www.youtube.com/watch?v=_ouP_Eo3ToA

Sunt foarte frumoase, sper sa te ajute

| Чернобыль a răspuns:

Pentru femela:Ada,Sparta,Layla,Lulu,Isa,Mimi.
Pentru mascul:Bobby, Jazz, Leo, Eric, Google.

| Bogdanmarianmgh a răspuns:

Eu am gasit aici
https://pedanny.blogspot.com/2021/04/nume-de-caini.html

Sunt foarte bune o sa îți placa

| Ghimbasanu a răspuns:

Sasha, Tesa, Boba, Estella

| alexutzzaalexa a răspuns:

Fete:sasha, fifi, bella, lisa, lulu
baieti:dodo, rocky, scooby, bobitza