| Andreea20000 a întrebat:

Ce nume de caini(femele) preferati? Pot fi oricate. FUNDITA!

17 răspunsuri:
| ViseColoratee a răspuns:

Heeeeeyhappy

Pai mie imi place Cookielove struck. Cred ca se potriveste si la femele si la masculihappy.

Dar uite si altelewinking :

Bonnie, Alma, Selma, Ginger, Emma, Mia, Annie, Bella, Connie, Honey, Katie, Lola, Cici, Tasha, Riley, Maddie.

| Pirkko a răspuns:

Penny

| Anduciu a răspuns:

Mafia.

| ζøvع a răspuns:

Reea, ador numele asta.a fost a unei catea, golden retriver...iar acum nu mai o pot vedea.pentru ca a dat-o.sad

| Annamaria_6326 a răspuns:

Linda,luna,lupe,belinda.

| Șeerbi a răspuns:

Eu mi-am numit catelusa Sony, Poti incerca si Tașa sau..., asta trebuie sa vina de la tine, din sufletul tau, daca vrei sa o numesti Fasole laughing sau nu stiu cum. treaba ta happy sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ivana, Charlotte, Doris, Connie... astea au fost cateva din variantele de nume pe care am vrut sa le pun catelusei mele dar pana la urma am numit-o Audrey (ca pe Audrey Hepburn),happy

| DracusorImpielitat a răspuns:

Daca te cheama andreea sa ii pui un diminutiv de la numele tau. eu prefer ceva de genu asta : micky, etc.

| ginaosar a răspuns:

Uite aici https://www.youtube.com/watch?v=_ouP_Eo3ToA

Sunt foarte frumoase, sper sa te ajute

| xXPsychO983 a răspuns:

Abby; alice; bela; buby; camy; candy; daisy; dyna; eva; ella; fefe; flora; gege; gesy; honney; hera; issa; issis; joy; july; kylie; kymy; lyza; lyzy; minnie; milly; nova; nussy; opalina; orfelina; pucca; pufa; rheea; rhuna; suzzy; sweety; sena sau sara; icky... Sper ca unul din ele sa iti placa... Kisses :X

| Catrinn a răspuns:

LoLa, Ritha,Bella, Lessie, Jessy

| Bogdanmarianmgh a răspuns:

Eu am gasit aici
https://pedanny.blogspot.com/2021/04/nume-de-caini.html

Sunt foarte bune o sa îți placa

| AdytzTheWolf a răspuns:

Pai si eu am o catelusa de 5 ani, am stat si eu ceva timp pe ganduri pana i-am dat un nume si pana la urma i-am pus numele tasha, acum nu stiu cat de frumos ti se pare acest nume, iti mai spun cateva: lisa, suzy,lola, lucy, linda, cam atatea stiu, sper ca te-am ajutat :X

| Krystina0xd a răspuns:

Rivana, Sara.

| TheBestOfLove a răspuns:

Hello! Pai eu prefer : Bella, Sony, Lola ( o poti alinta Lolita), Cookie, Cafeluta, Diana, Aida, Honey, Inna, Jessy (vine de la Jessyka ), Melisa. Astea imi plac mie mult love struck.Pa! :*

| AlExAnDrAa0505 a răspuns:

Lola,Ritik,bella,Tesi.