| Alecs123123123 a întrebat:

CE nume de catelus este mai dragut:Biju sau Toto

Răspuns Câştigător
| PopStarInMyMind a răspuns:

Toto:X

8 răspunsuri:
| Bogdanmarianmgh a răspuns:

Eu am gasit aici
https://catelusii.cabanova.com
Sunt foarte bune o sa iti placa

| sorynm a răspuns:

Biju

| Andreea_8819 a răspuns:

Toto sau Miki, Ursu,.

| BrunetteBia a răspuns:

Toto imi place mai mult, sau pato big grin

| tdeea6 a răspuns:

Mie imi place mai mult Biju

| madymuraru a răspuns:

Pai eu am un motan bijou! e mai dragut...sau poti pune Felix!

| Roxanyca a răspuns:

Hei buna numele biju este destul de dragut. Dupa numele pe care le-ai zis mai sus cred ca catelusul este de rasa mica eu zic ca merge mai bine Papy, Pupy.Dodo,D.I.N.O(DRAGUTZ.INTELGENT.NAZDRAVAN.ORIGINAL(LA CARACTER ORIGINAL))etc si mai am nume pentru catelul tau.Eu sunt foarte buna in stiudiul cainilor.Am 4 ani de cand ii studies. Daca ai un catel de rasa medie sau mare si nu-i gasesti numele, iti dau id-ul meu roxy_elena24 si iti spun eu ogroaza de nume si te pot informa despre tot ce vrei sa afli despre caini. Sper ca te-am ajutatwinking