| Slendăriț a întrebat:

Ce nume e mai potrivit pentru o catelusa "patata"(adica ea este alba si cu pete negre)? Candy, Serafina sau Tasha?
PS:Si as vrea si niste prescurtati la aceste nume.
Funda+vot=pentru cel mai bun raspuns

15 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Daca vrei sa alegem dintre aceste 3 nume, parerile mele sunt.Candy nu prea e frumusel asa, Serafina e cam lung, adica atunci cans stapanul striga animalul trebuie sa fie un nume usor de rostit, nu sa i se plimbe limba in gura cand striga animalul, cred ca Tasha mi se pare cel mai ok.

| Niiiicu a răspuns:

Mie imi place tasha...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Candy e mult mai dragut si mai usor de invatat(ca toate numele care se termina cu y si i). Si nu ai nevoie de prescurtare pentru el.

Răspuns utilizator avertizat
| Clauvdgg a răspuns:

Tasha - Tash - Ta (tei)

| Pufffx a răspuns:

Tasha sau Candy sunt nume mai scurte si se potrivesc la un caine.

| maryus24 a răspuns:

Candy mai merge, serafina nu suna bine, si tasha nu e potrivit pentru o catelusa.

| Slendăriț explică:

Nu pare niciun raspuns de aici pentru funda.

| BattleFieldByWindows a răspuns:

Candy...
prescurtari nu stiu...
uite ce iti recomand :
Pety
daca mai vrei nume uitete pe siteul asta : http://animale.acasa.ro/......12820.html

| CristiRapsu a răspuns:

Zeleilah si prescurtare... hmm Zely xD sper sa-ti placa. big grin

| CristiRapsu a răspuns (pentru CristiRapsu):

Apropo alt nume Suzy, Sasha, Jessie, Emma. big grin

| xCrazys a răspuns:

Dintre alea imi place Tashahappy
si Lara sper sa te ajutebig grin

| richardproductionz a răspuns:

Astea sunt nume de catelusa? Doamne ...incearca si tu lola, sau ceva mai normal nu candy straight face Nu te supara, fiecare cu parerea lui, daca vrei si iti place pune-i cum vrei tu, nu ne intreba pe noi, e catelusa ta nu a noastra, tu o strigi nu noi! happy

| Sapilif a răspuns:

Tasha