| Iullya_iully_1996 a întrebat:

Ce nume i-i s-ar potrivi unui caine [ fata big grin ]?.

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Daca e de talie mica :Suzi, Pichi
Daca e de talie mare :Rex, Max

| WhatMeanLove a răspuns:

- NUME DE CAINE FEMELA A -
A, A321fer, Aanus, Abby, Abbye, Abi, Abrienda, Acka, Ada, Adin maya mily pufi tasha, Adina, Afra, Agata, Aida, Aika, Aira, Aisha, Aissa, Aju, Aka, Akara, Akasha, Akira, Akita, Akita inu, Ala, Alama, Albesa, Albi, Albita, Albusa, Alca, Alenda, Alesis, Alessia, Alfa, Alia, Alice, Alida, Alie, Alina, Alinikis, Alis, Alisa, Alisha, Alisya, Alka, Allba, Alma, Almira, Alpha, Alpha,, alfea, Aluna, Amadeusa motzarsa, Amanda, Amber, Ambra, Ameli, Amelya, Amena, Amira, Amstaf, Amstaff, Amy, Amye, Anaya, Anchi, Anda, Andra, Angel, Angelita, ariel,, Anghel, Angie, Anika, Anita, Anja, Anni, Ara, Arco, Areea, Ariciata, Arida, Ariel, Arilia, Arina, Arinia, Aris, Arona, Artemis, Ary, Arys sau eris-eris este ultima planeta din sistemul solar happy... sper sa va placawinking, Asha, Ashley, Ashy, Aska, Aski, Assy, Astrid, Atessa, Athena, Atia, Attila, Attilla, Axa, Axy, Azira, Azor motu motulache bubu, Azorica

- NUME DE CAINE FEMELA B -
Babitzii, Backy, Baffy, Baftoasa, Baftoasa bafti baftici baftuta batisoara, Baghera, Baghira, Bailey, Bakky, Bambi, Bambina, Bamboocha, Bamby, Barbieshiver, Barby, Barbye, Barzuka florin, Baset, Basset, Basy, Bazuka, Bea ana, Beagle, Beauty, Bebyta, Becca, Becky, Beegle, Beka, Beky, Bela, Belania, Bell, Bella, Bella, bety, vera, roxy, riki, didi, diva, Bellusha, Bellutza, Bengi, Berila, Bernadette, Berta, Bertha, Besi, Beson, Beti, Beti cuta mea, Beti lupul meu frumos, Beti, e catelusa mea lup alsacian, Betica, Betovan, Betsy, Betty, Betty-bet, betty, Bettyca, Bety, Betyy, Bhicon, Bibi, Bichon, Bichon bolgonese, Bichon frise, Bichon havanez, Bichon maltese, Bichon maltez, Bichoni, Bichu, Bifty, Big mama, Bijoou, Bijou, Bijoulina, Biju, Biju = in franceza inseamna bijuteriewinking, Biluţa, Biluta, Binky, Birta, Birtta, Bishon, Bishon havaney, Bishon maltez, Bishoni maletez, Bisisica, Bison, Bison maltez, Bisset, Bita, Bitch, Bizi, Bizsu, Blachy, Black, Blackie, Blacky, Blakcy, Blanca, Blanche, Blechi, Bleki, Blu blu, Bobita, Bobitzu, Bobytza, Bolboli, Bolfita, Bombonica, Bondly, Boni, Bonita, Bonito, Bonnie, Bony, Boo, Book book, Bora, Boti, Boty, Boxer, Bramburica, Breaza, Brenda, Briard, Brie, Brighite, Brika, Brisa, Brit, Brita, Britney, Broscutza, Bruise, Bryciola, Bryty, Bubbles, Bubi, Bubrinya, Bubu, Bubulina, Buclucasa, Buffy, Bufy, Buldog englez, Buldog francez, Bulgaras, Bulina, Bull dog, Bull mastiff, Bulldog, Bulldog englez, Bulterier, Bumby, Bursucelu, Buzuca, Byby, Byju, Byshon, Byuti

- NUME DE CAINE FEMELA C -
Ca mai cuminte, Cacanaru, Cafeluta, Cafeluta (cafe), Caffy, Caine, Caine lup, Calinda, Calutu, Camera camera, Camila, Camy, Candy, Cane corso, Cane corso, Caniche, Caniche madiu, Caniche pitic, Caniche,, Canichis, Canichs, Canina, Caninca, Canis, Canish pitic, Cara, Carina husky, Carla, Carlita, Caro, Carolina, Cassey, Cassy, Cassy de giuliano, Catelusa, Celsie, Celsy, Ceobonesc, Chanti, Chap chap bum-bum, Chaw chaw, Chella, Chendy, Cherolain, Cherry, Chessy, Chihuahua, Chihuaua, Chiquta, Chira, Chiri, Chisonica, Chiuahua, Chiuaua, Chiuaua kicckita, Chiuaua], Chiuhuahua, Chloe, Chow chow, Chow-chow, Chuchi, Ciau ciau, Cicea, Cichi, Cichi cichi, Cichinchira lopez, Cichita, Cici, Cindi, Cindy, Cindy&chic, Ciobaneas german, Ciobanesc, Ciobanesc belgian, Ciobanesc bucovinean, Ciobanesc german, Ciobanesc spaniol, Ciocciolina, Ciocnelia, Ciocolata, Ciorapela, Ciprionoi, Ciresica, Ciripa, Ciripel, Ciuaua, Ciubotica, Ciucea, Ciuciuca, Ciuciulina, Ciufulita, Ciunki, Ciurandela, Clara, Claudita, Clementina, Cleo, Cleopatra, Cleuta, Clio, Cloe, Clover, Coca, Cocher, Coco, Cocolita, Cocsiloinochita, Cocuţa, Cocuta, Codee, Codita, Coditza, Cody, Cojo, Coker, Cola, Coli, Colla, Computer computer, Conty, Coockie, Coocoo, Cookie, Cooky, Cora, Cora mara adela, Cora si sara, Corina, Corra, Corsa, Cortney, Coruta, Cory, Cosmina, Cotita, Cracanata, Craci, Creata, Cretinul, Criket, Cruella de vill, Cubby, Cuci, Cucky lacky, Cuculeana, Cus-cus, Cuta, Cutica, Cutza, Cutzi, Cxsrgv, Cychy, Cypyka, Cyuppy

- NUME DE CAINE FEMELA D -
Da, Dabija alice, Dabladuguriki van fiell, Dafni, Daiana, Daisy, Daisy dinamo, Daizi, Daizy, Dakota, Dali, Dally, Dalma, Dalmatian], Damore, Dapi, Dara, Darky, Dassa, Dasy, Dayana, Daysey, Daysy, Dayzi, Dazzy, Dazzy., daizzy, De berne, De buzunar, De vanzare boxer culoare maro. doua femele si doi, Dea, Deby, Decedata, Decra, Dede, Dedee, Dee dee, Dee-dee, Deea, Deealina, Deisey, Deisy, Deizi, Deizy, Delilah, Della, Demi, Demmo, Demonica alia, Denisa urata, Denise, Desi, Desire( se citeste dezire sau deziret), Desty, Desy, Dezire's, Dezy, Diamant, brola, heidi, Diamond, Diana, Dida, Didi, Didy, Dina, Dinaminia, Dixi, Dixie, Dixy, Djna, Doberman, Doc, Dodo, Dodoleashca, Dody, Dog argentian, Dog german, Doggy, Doli, Dolja, Doll, Dollie, Dolly, Dolly (papusa), Dollyk, Doly, Dona, Donna, Dora, Dorosh, Doroti(dora), Dottie, Drim, Ducesa, Ducesa pinky, Duchi du, Duda, Duduscha, Dudutza, Dulce (se citeste dulse), Dulce maria, Dulshica, Dumnezo, Durtzy, Duta, Dye dye, Dylajla, Dyna

- NUME DE CAINE FEMELA E -
Ebuga, Ediline, Edith, Effy, Efi, Efy, Eger, Eigi, Eisy, Ela, Eli, Elisa, Ella, Ellutza, Elodia, Elsa, Elssa, Elssie, Elvira, Elysey, Ema, Emily, Emisoara, Emma, Emmy, Emy, Enyo, Eris, Esso, Etna, Eva, Eva, cici laughing elsa, betty,, Evita

- NUME DE CAINE FEMELA F -
Faith, Fanny, Fany, Farah, Farra, Fatima, Fedra, Fefe, Felatie, Felipa, Femeioasa, Femela, Fetita, Fetita, Feza, Fibi, Fifa, Fifeu, Fifi, Figo, Fiona, Fitza, Fixie, Flaffy, Flafy, Flora, Florenta, Florica, Fluffy, Flufy, Fox teriier, Foxi, Foxie, Foxterier, Foxxy, Foxy, Francesca, Francesca(franci), Freyda, Frida, Frisca, Frumisica, Frunza, Fufa, Fufu, Fufy, Fuksy, Fules, Fulg, Fulga, Fulgutza, Fundita, Furnica

- NUME DE CAINE FEMELA G -
Gaby, Gaga, Game game, Gamela = dixie, Gege, German, Gesi, Gessy, Gesy, Gg, Gheea, Ghita micsunica, Giada, Gianina, Gift gift, Gigi, Gilda, Gina, Ginger, Ginni, Gioia, Giorsai, Gipsy, Giuly, Gloria, Gogosica, Golden rete, Golden retriever, Goldy, Goochi, Grays, Greta, Gretha, Greti, Gretoasa, Gretty, Grety, Griuta, Grizlly, Gryzulina, Guma, Guma betty, Gussy, Gustina, Gya

- NUME DE CAINE FEMELA H -
Hade, Haimanaua, Haissa, Hana, Hani, Hanna, Hannah, Haoaia, Happy, Happy poppins, Hara, Haski, Hazel, Hazti, Heather, Heidi, Heillie, Helen, Helga, Helinda, Hera, Hera lachi, Heracleea, Heriet, Herra, Hershey, Herta, Hiena, Hilda, Hoata, Holy, Honey, Honney, Hrisa, Hui, Husky

- NUME DE CAINE FEMELA I -
I.r.a, Iani, Iarina, Ica, Ica-mik, Icey, Igen, Ilinca, Imma, Imputita, Ina, Ingerica, Inna, Insulina, Interzisa, Iris, Irma, Isi, Isis, Issa, Issis, Istri, Iti, Iulia cateluja, Iustina, Ivel fluffy (dracusor pufos), Izy, Izzie

- NUME DE CAINE FEMELA J -
J, J. lo, Jack russell terrier, Jalimerra, Jamie, Jana, Jebi baba, Jecoasa, Jenny, Jesi, Jess, Jessi, Jessica, Jessie, Jessy, Jessy(jessica), Jessyka, Jesy, Jewelry jewelry, Jojo, Jojolina, Jojonica, Joli, Jolie, Joy, July, June, Jupiter

- NUME DE CAINE FEMELA K -
Kadma, Kalista, Kaly, Kamy, Kaname, Kara, Karamelika, Karina, Karla, Karlla, Karma, Karuka, Kathy, Katty, Katy, Kaya, Kayla, Kciki, Kelly, Kely, Kendra, Kendy, Kerry, Kesa, Ketty, Keyvi, Khiara, Kia, ceara, Kicky, Kida, Kiki, Kikina, Killah, Kim, Kim, honey, lale, havin, Kimberly, Kimi, Kimiko, Kira, Kirara, Kiruti, Kitta, Kitty, Kity, Kleo, Knopy, Koffy, Kojk, Koki, Kolett, Kora, Korra, Kreata, Kuba, Kuchi, Kuky, Kyle, Kylie, Kymy, Kyra, Kytana

- NUME DE CAINE FEMELA L -
Labardor, Labrador, Labrador negru 1an, Labus, Labuta, Lacky, Lady, Lady dee, Lady gaga, Laica, Laidy, Laika, Laila, Laissy, Lakota, Lala, Lally, Lana, Laptareasa, Lara, Lara flynn boyle von alana, Larisa, Larysa, Lassie, Lassy, Last, Lasy, Latoya, Laydi, Layla, Lea, Leady, Leasee, Leba, Leda, Ledi, Ledy, Lee, Leea, Leia, Leidi, Leidy, Lena, Lencsi, Lenny, Leona, Leonardo di caprio, Lesi, Lesie, Lesiee, Lessi, Lessie, Lessy, Lessyk, Lesy, Leti, Lety, Leuta, Lexa, Lexie, Lexxa, Lexy, Leya, Leyna, Lia, Lila, Lili, Liliana, Lilica buburuzica, Lilu, Lily, Lima, Linda, Linda lady diana, Lindic mic, Lindutza, Lisa, Lisca, Lissa, Lissy, Lisuk, Liuhgiu; lgk, Liza, Liza ciufulita, Lizi, Lizilus, Lizuca, Lizy, Lizza, Lizzutza, Lizzy, Llizuca, Loca, Lola, Loli, Lolica, Lolita, Lolla, Lollita, Lollly, Lolly pop, Lolutza, Loly, Loredana, Lorena, Loreta, Lorna, Lory, Lubaneza, Lucaa, Lucica, Lucky, Lucy, Lucy(se citeste lusi), Luky, Lulicica, Lulu, Lulubell, Lulusha, Luluta, Lulutza, Luna, Lup, Lupe gonzales, Lupitza, Lupoaica, Lupoaica cum am eu acasa dar mai vreau 4, Lupy, Lusa, Lusy, Luta, Luxi, Lyana, Lylypuf, Lynda, Lysa, Lyssa, Lyza, Lyzy

- NUME DE CAINE FEMELA M -
Macatel (macatselle), Maci, Madona, Maggie, Maggy, Maia, Maicy, Maiko, Mailey, Maisa, Malamut, Mally, Mamamia, mamamea, mamasut, Mamaruta, Mandra, Mara, Margotina, Marie, Maro, Marta, Martina, Masa, Masha, Mastino italiano, Maty, Maua, Maura, Max, Maxi, Maya, Maya-joshephyne, Mayla, Mecla, Medina, Meghi, Meiji, Mekka, Melinda, Melisa, Melissa, Melo, Melysa, Merry, Met, Metis, Mia, Mica, Michey, Michi, Micuta, Miki, Mikipicky, Mikita, Miky, Miley, Milky, Millie, Milly, Milu, Milva, Mimi, Mimi, lola, byju, Mina, Minerva, Minie minie, Minnie, Minnie-cel mai dragut nume pentru. o catelusa; acest lucru arata ca este mica, draguta... este un nume deosebit!, Minu, Mioritic, Mira, Mirela, Mirry, Miruna, Mis-mis, Misha, Missy, Misty, Misy, Mit, Miti, Mitzi, Moata, Moca, Mocuta, Molda, Moli, Molly, Mona, Mona-lisa, Monalissa, Monica, Monna, Montgomery, Monty, Mony, Mops carlino, Morcos, Mua, Muica, Muisica, o, Mummy, Mura, Murza, Musi, Mutricios, Mutunache, Mya(mia), Mylady, Myra, Myssy

- NUME DE CAINE FEMELA N -
Nada, Nadia, Nadine, Nadira, Nadra, Nana, Nancy, Naomi, Nastia, Naty, Neda, Negrta, Negruta, Negrutza, Negrutzy, Nela, Nely, Nera, Nerina, Nerisa, Nerra, Neruta, Nety, Neva, Nicoleta, Nicoll, Nicuta baruța, Nike, Nikita, Nikki, Nikky, Niky, Niky sau ii mai spunem niko, Nina, Ninni, Nissa, Niulina, Nobelle, Nokia, Nokia, sagem, samsung, Nola, Nona, Noni, Nora, Norocel, Noumi, Nova, Nussy

- NUME DE CAINE FEMELA O -
O pun capra ii dau doua capace, Odet, Oita, Oki, ok, k, okiz, oky, Ola, Oli, Olica, Omega, Ondina, Opalina, Orfelina, Original, Oxana, Oxi, Ozi

- NUME DE CAINE FEMELA P -
Pahaiuta, Palima, Pamela, Pamy, Panda, Pandora, Pappypapp, Papusa, Para, Paradis, Paris, Paris(hilton), Parsyy, Pasarica, Pascaricu, Patty, Paul, Pebbles, Pec, Pechinez, Peggy, Peghy, Pegy, Pekinez, Pekingese imperial, Pepita, Pepsi, Perdita, Perdy, Perdyta, Perla, Petecut, Petra, Piţi, Pia, Pichi, Pichilina, Pichineji, Pichinez, Pichinezi, Pidbol, Pif, Piki, Pikita, Pikky, Piky, Pincher, Pincher pitic, Pinchi, Pinkie pie, Pinky, Pinky(), Pisicaaa, Pitbul, Pitbull, Piti, Piti (pitica), Pitica, Pitipoanaca, Pitt bul, Pittbul, Pitty, Pitzy, Pixi, Pixie, Pizda112, Plufy, Poco, Pokemona, Poki, Polly, Porcea, Pretty, Princess, Princess(printesa), stiffy, tina, Printes, Printesa, Printesa sisi, Printi, Prostuul, Pucca, Puchi, Pucink, Pucioasa, Pudel, Pufa, Puff, Puffa, Puffi, Puffy, Puffy, puffa uneori:d, Puffy:*, Puffyta, Pufi, Pufica, Pufita, Pufuleata ii jr., Pufulet, Pufulete, Pufulyk, Pufy, Pufy lufy mufy, Puiu, Puiutu, Puma, Pupy, Pupymupy, Puricica, Pusa, Pusha, Pushika, Pusica, Pussy, Putuztu, Pyka, Pyky

- NUME DE CAINE FEMELA Q -
Qqqqa, Quinn

- NUME DE CAINE FEMELA R -
Rachel, Rada, Rafa, Raia, Raisa, Raissa, Rallsa, Raluca, Rancedacanceroasa, Ranya, Raxalana, Raza, Rege, Regina, Reina, Rena, Repsy, Ress, Reta, Retw, Reva, Rex, Rexa, Rexy, Rexyta, Reynna, Rheea, Rhuna, Richi, Ricki, Riki, Rikki, Riri, Risca, Rita, Riva, Roa, Rocky, Rodvailer, Rodwailer, Rodyro, Rolly, Roma, Rona, Ronna, Rony, Roscata_4_you, Rosie, Rossy, Rottvailar, Rottwailer, Rottweiler, Rotvailar, Rotwailer, Rotweilwr, Roua, Rouby, Rouzy, Roxana, Roxanes, Roxi, Roxika, Roxita, Roxy, Roza, Rubi, Ruby, Runa, Rupe perdele, Rupy, Ruslana, Ruxandra, Ruxy, Rycky, Rygha, Rysta

- NUME DE CAINE FEMELA S -
Sa ma lingeti, Saşa, Saas, Sabi, Sabrinba, Saila, Saind bernard, Saint bernard, Saintbernar, Sakhyra, Sakira, Sally, Samantha, Samy, Sandy, Santa, Saphira, Sara, Sarah, Sarah/saricica, Sare, Sarita, Sarlota, Sarra/sarry, Sarrah, Sasa, Sasha, Sasha akira junior, Sashancutza mea, Sati, Scarlett, Scheeba, Schrut, Sclyfy, Scottish terrier, Selma, Sena, Senutza, Serafina, Setty, Shadow, Shakira, Shana, Shar, Shar pei, Shar pai, Shar-pei, Shara, Share pei, Sharpei, Shasta, Sheeba, Sheella, Sheila, Sheilla, Sheira, Shelby, Shelly, Shery, Sheyla, Sheylla, Si tzu, Shiba, Shibba, Shih-tzu, Shilla, Shine, Shiny, Shiny(shaini), Shosy, Shyba, Sid, Sikipikitiki, Silkie, Silla, Sima, Simba, sara, sandra, samy, Sindi, Sira, Sisi, Sissy, Situ, Sity, Siusi, Skin, Skippie, Skipy, Smaranda, Smarta, Snama, Soca, Soksy, Sonditza, Sonia, Sonya, Sookie, Sophie, Soricari, Soso, Spanidea, Spexy, Spidi, Spikey, Sponkica, Spooky, Spot, Spyky, Sqiphy, Stafer, Star, Stela, Stella, Steluta, Sugithza, Suki, Sundy, Susi, Suzana, Suzi, Suzi, bella, ana-bella, scooby doo, Suzii, Suzuka, Suzy, Suzzanna, Suzzi, Suzzy, Sweety, Swity, Syra, Sysy

- NUME DE CAINE FEMELA T -
Tachita, Taci fa nu mai latra!laughing, Talma, Talya, Tamba, Tami, Tancutzu bocancutzu, Tania, Tara, Tarfa, Tarra, Taryna, Tasa, Tasha, Tatra, Taxa, Tayra, Tedi, Teea, Tekel, Tekla, Teona, Teqila, Tequila, Tequilla, Tera, Terier, Terier yorc, Terra, Terrier, Terry, Tesa, Tess, Tessa, Tessy, Tesy, Tetotica mica, Texy, Texy, ca are labutele albe si parca e o texana cu cizmulite...happy, Teysa, Thasa, Thea, Tigra, Tigrena, Timmy, Tina, Tina, cora, frumusica, Tina, dora, cora, frumusica, Tinuta, Tippi, Tippy-toe, Tisa, Tisha, Tishaa, Tisuta, Tita, Titi, Titibela, Titilina, Titza, Tiuta, Toate, Tofee, Tofi, Tontonel, Tony, Tora, Tory, Tosa, Tosca,, Toto, Totolina, Totty, puffy, sunshine, Toyota, Tricsi, Trixiei, Tuba, Tuca, Tulusca, Tumpliica, Tumpy, Tuta, Tuti, Tutu, Tutuca, Tuxi, Tweety, Tysha, Tyta pufulina, Tyuta, Tzitzi, Tzontzonica, Tzu-tzu, Tzuca, Tzuchi, Tzuka, Tzunny, Tzutzu, Tzytzy

- NUME DE CAINE FEMELA U -
Ufo, Uma, Ura, Urata, Urecheata, Urinela, Urko, Ursa, Ursela, Ursh maier, Ursoaica, Ursula, Ursulina, Usty

- NUME DE CAINE FEMELA V -
Vagin, Vaginn, Valentina, Vampa, Vanda, Vanda, ciobanesc mioritic, Vanessa, Vania, Varinta, Venus, Vera, Vesta, Vicky, Victorita, Viky, Vincisor, Virgina, Vivien, Vonita, Vutica

- NUME DE CAINE FEMELA W -
Wanda, Watch watch, Westie, Whiskey, Whitey, Whitie, Whity, Whoopy, Wiki

- NUME DE CAINE FEMELA X -
Xandra, xara, xira,, Xara, Xena, Xena sau sara, Xsara, Xsiba

- NUME DE CAINE FEMELA Y -
Yadira, Yasmyna, Yera nebuna, Yo eu, Yoco, Yoko, York shier terrier, Yorkie, Yorkshine, Yorkshire, Yorkshire terrier, Yoyo, Yra, Yssa, Yusty, Yvi, Yzzy

- NUME DE CAINE FEMELA Z -
Zacas, Zambila, Zambilica, Zara, Zaraza, Zaruca, Zelda, Zena, Zgubi, Zira, Zita, Zizi, Zloe, Zmeurica, Zoe, Zoly, Zuky, Zuza, Zuzi, Zuzu, Zuzulina, Zuzy

| WhatMeanLove a răspuns:

Am facut niste cercetari.

| eutunoilafilm a răspuns:

Pai mie imi place mult xela sau axa dar iti recomand xela ca e de fata si e inversul alex-xela.
Bafta!

| lucifer636 a răspuns:

Tasha

| Bogdanmarianmgh a răspuns:

Eu am gasit aici
https://pedanny.blogspot.com/2021/04/nume-de-caini.html

Sunt foarte bune o sa îți placa

| Maiaaiaia a răspuns:

Pai poti sa'i spui..Alpha(alfa) sau Samira...sau cuki big grin.

| AlexOrian a răspuns:

Pai un nume special ar fi:
Zelda, Meivis, Nina...

| Al1234567890 a răspuns:

Mie imi place Linda happy

| BelleDy a răspuns:

Mie imi plac urmatoarele nume: Daisy, Alma, Elsa, Cindy, Fiona, Sara, Ambra, Carisa. Cred ca ai putea sa alegi unul dintre elehappy

| sandraeva999 a răspuns (pentru BelleDy):

Multumesc, chiar am ajutat-o pe prietena mea cu un nume dintre acestea! Dar si eu le voi tine minte mereu! Mersi mult!