| ROBERT9 a întrebat:

Ce nume interesant stiti pentru un caine? happy

7 răspunsuri:
| Clarissaaz a răspuns:

Fluffy [ Flafy] este cel mai interesat nume de caine!

| OnuOnulică a răspuns:

Dolly
Dino
Dox
Amazon
Dundi
Diamon

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Aba
Ada
Ajax
Alfa
Ali
Amazon
Aprod
Asta

Bob
Biju
Bodri
Bridge
Bruno
Bobi
Blondi
Boy

Daisy
Dolly
Dino
Dox
Dick
Dash
Dodo
Dundi
Diamon

Cincy
Congo
Chumpy
Chang
Cora
Cotor
fundita?

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Maxy,TDog,Doggy,Rex,Pomber happy

| asdfghjkl33 a răspuns:

Nume scurte:
Abby, Ace, Ada, Afro, Aisa, Aki, Amis, Ash, Ays, Azor, Baby, Bach, Bait, Baja, Bena, Bian, Bibi, Blu, Bolo, Boss, Budu, Budy, Byte, Coco, Dali, Dayo, Doc, Dodo, Duty, Edge, Ely, Fani, Fate, Fifi, Figi, Flik, Fox, Gary, Gin, Gino, Gody, Guff, Gugu, Hari, Herb, HeroIan, Jade, Jag, Juno, Kain, Kale, Kali, Kim, Kit, Kobi, Kras, Lab, Lamb, Lars, Leah, Lion, Lola, Lord, Luke, Lulu, Lupo, Mack, Matt, Max, Maxi, Miko, Milo, Mimo, Naby, Nano, Nova, Nucy, Nusi, Nye, Obi, Oboe, Ode, Odie, Oko, Orzo, Oso, Ossi, Ossy, Ozzy, Pety, Pipo, Rafi, Rodi, Roy, Sam, Sila, Soll, Tedi, Titi, Toby, Toli, Tor, Uri, Ursu, Wish, Wory, Zely, Zupo.

Nume medii:
Abaris, Abdon, Abigal, Adolfo, Adolph, Alfalfa, Alpha, Anaiz, Angel, Aspin, Asterix, Astro, Atomic, Attila, Azorica, Azure, Babsy, Babushka, Bailey, Baluga, Banjo, Barker, Barkley, Barky, Barley, Basai, Bellboy, Belle, Bellow, Biddy, Biffin, Bigfoot, Blackie, Blacky, Blanket, Bobby, Bobiță, Bolon, Borax, Boris, Bruno, Brush, Bruts, Brutus, Bubbles, Bubico, Cacho, Calypso, Casper, Chelsey, Chester, Chuby, Claus, Colin, Cosmo, Crystal, Cuddles, Cukita, Delta, Dexter, Diablo, Dibble, Dixie, Dogbane, Doogie, Dougal, Dunley, Eddie, Emmylou, Faberge, Faith, Fancy, Fannie, Fargo, Farkas, Farley, Farlow, FarsiFigaroFilbertFizzleFlowerFluffyFlufli, Flurry, Flush, Foggy, Freeway, Fuzzy, Gatsby, Geekie, Geewiz, Geezer, Gimlet, Ginza, Glory, Gloves, Glucky, Godzilla, Golgo, Goofy, Goomba, Grivei, Guffaw, Gussie, Haber, Habibi, Halogen, Happy, Havoc, Herod, Hilda, Hopper, Houdini, Iceman, Idabel, Jabba, Jacko, Jacob, Jaded, Jaffa, Jaggar, Jaguar, Jailbait, Jazzy, Jewels

| crocky a răspuns:

Rex,pichi,micky,sasha,bobita,boy.

| EllyPuffy a răspuns:

Buna Robert happy depinde daca e fata : Betty,Kim,Emma,Rea, Bella, Cookie, Lola. Daca e baiat : Cici, Frami O.O ..Lucky,Polo..Cam atat mi-a venit prin minte laughing sper sa te ajute :*