| Tiara81 a întrebat:

Ce nume s-ar potrivi pentru un catelus mic (mascul) de bloc? sau stiti mai multe nume din care pot alege?

Răspuns Câştigător
| ViseColoratee a răspuns:

Bunahappy

Pai uite cateva : Puffy, Pety( daca are pete),Bobi,Bubulove struck Happybig grin,Nappy,Pitty,Pyn,Scooby,Weenie,Otto,Pooh,Spot,Nero,Bubicolaughing,Max,Jake,Buddy,Bailey,Sam,Rocky,Buster,Casey,Cody,Duke,Charlie,Jack,Harley,Rusty,Toby, Murphy, Shelby,Sparky, Barney, Winston

niciodata sa nu alegi nume de caini asemanatoare cu comenzile: seth se aseamana cu sezi iar cainele va fi confuz iar daca vei alege un nume lung striga-l precurtat doar cand il certi striga-l pe tottongue

Sper ca te-am ajutat!love struck:*:*big grin

3 răspunsuri:
| symy_1713 a răspuns:

Pai ar fi : Felix, Elliot, Emmet, Max sau Pufy.
Succes!

| Sakurachan09 a răspuns:

Buna Tiara...eu cred ca numele astea se potrivesc:Rexi,maxmilian,micutul, alex.Dar cel mai bun cred ca e Maxmilian, dar tu poti alege ait nume...