| IlegalSmile a întrebat:

Maine o sa-mi iau un catelus pichinez si ma intrebam daca stiti niste nume ca n-am idei. E mascul big grin

Răspuns Câştigător
| ██████ 100%LuvPuffy'Ionika! a răspuns:

Laki
Pufy
Guss
Iris
Color
Angel
Miki
Riki
Pinki
Blackjack
Botofei
Pipo
Tenno
Frenzi
Ibeamaka
Ife
irod
Abu
Ace
Adelio
Adem

(fundita?}

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Charlie.

| Mistik a răspuns:

Edy, Puffy, Ubita.

| offline a răspuns:

Nu stiu love struck. Iti las cateva idei care-mi vin acum in mintehappy : Bobi, Donny, Gordo, Jack, Luky, Oscar, Otto, Rexy, Rocky, Scooby, Spot, Terry, Toby, Tom, Willy, Wolf happy. Sper ca te-am ajutat :X. Fundita? big grin love struck

| denysyca_8266 a răspuns:

Puffy, Rex, Sparchie, Scooby. Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... si eu am un pechinez imperial mascul pe care il cheama byjou( se citeste biju)

| gagafan a răspuns:

Axy, Spot, Jackie, Tommy thinking hmm. nu mai am idei. Sper ca te ajuta :*

| mihai19_9908 a răspuns:

Picky...asa il chema pe al parintilor mei...era un scump:X:X