| MultiDarkAndy a întrebat:

Ce obiectiv e potrivit pentru un Canon eos 600d?

Răspuns Câştigător
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Trebuie sa ne dai mai multe detalii despre ce inseamna pentru tine obiectiv potrivit. Obiectivul standard de kit este Canon EF-S 18-55. Poti cumpara si obiectiv zoom (75-300),wide angle (12-24) sau cu focala fixa, pentru portrete(celebrul Canon EF 50mm f/1.8 II)
Succes!

2 răspunsuri:
| simonica22 a răspuns:

Ti se pare ca aceasta intrebare se incadraza la castegoria Hobbies & Pets?

| MultiDarkAndy explică (pentru simonica22):

La hobbies, plus ca poti pur si simplu sa eviti intrebarea daca nu iti convine