| Anonimaxxl12 a întrebat:

Ce papagali aveti si cum ii cheama da inca o chestie aveti si cusca de aia care fac papagalii perusi oua? Si cat costa?

Răspuns Câştigător
| T7uk a răspuns:

Pe papagali mei ii cheama Poly (masculul) si Toto (femela) si le-am facut eu un cuib din carton dar in loc sa-l umple de oua l-au ros bine de tot.

2 răspunsuri:
| AL3xx19 a răspuns:

Pe ai mei ii cheama Rico (masculul) si Kiki (femela), ii am de doua zile si de la magazin mi s-a spus ca nu au facut oua inca. Nu am cuib la ei.