| Șttefania a întrebat:

Cat costa o cusca de papagali?

Răspuns Câştigător
| just for me a răspuns:

Depinde de cat de mare este. daca iei una f mica pretul este intre 30-50-lei. daca iei una f mare intre 100-200lei.eu cand am luat cusca pentru perusul meu am dat pe ea 80 lei.si este o dimensiune medie si depinde si cu ce este echipata, la unele iti da niste chestii in plus cum mi-a dat mie

5 răspunsuri:
| irinuca a răspuns:

Depinde de dimensiune. O cuşcă de dimensiune medie costă între 80 şi 200 de lei. Cele mai mari sunt mai scumpe, pot trece de 300 de lei, mai ales dacă au şi diverse accesorii pentru păsări.

| RockForever99 a răspuns:

150-200 lei.

| onofreie a răspuns:

In jur de 70-200 lei big grin

| AđiţăCr7 a răspuns:

100lei
Sper ca ti-am fost de ajutor xD Fundoi?

| Anubis_6648 a răspuns:

Nu stiu exact...depinde cat de mare e papagalul laughing