| bea_1048 a întrebat:

Ce parere aveti de pincher pitic? cum vi se par? ce stiti despre ei? mersi:X:X:mersi:X:Xlove struck

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pincherul pitic e un super caine. e un doberman in miniatura. nu te faci de ras daca ii pui o zgarda cu cristale / tepi si iesi cu el in parc. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un catel foarte detept si foarte devotat dragut si adorabil.anul treqt mi-a murit pincherul meu. avea 12 ani.sa iti traiasca daca ai unul si ai mare grija de el:*

| bea_1048 explică:

Ce vrei sa zici america? cum adica nu ma fac de ras?