| anonim_4396 a întrebat:

care dintre bichon, pincher pitic si yorshike terrier va place mai mult? Si de ce?

6 răspunsuri:
| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Toti! cu toii au temperamentul lor, desigur, in functie de rase, insa fiecare are o parte buna. mie una imi plac totii cateii, pentru a sunt o mare iubitoare de animale.bichonul este mic, pufos si afectuoas, pincherul este plin de energie iar yorshike terrierul este un adevarat sportiv.fiecare animal are telentul sau, ca sa zic asa, si fiecare are cate ceva special

| bogdand a răspuns:

Clar Bichon. Nu vrei un caine care sa se creada sef in casa asta e clar happy si yorkshire asa este iar pincher-ul ce sa zic. e chestie de gusturi. oricum alege bichon ca e un caine usor de dresat si cumintel.

| CatGirl a răspuns:

Bichon-este pufos, mic, jucaus si afectuos. El este foarte inteligent si are un spirit independent, este indraznet si plin de viata. Nu este un caine plangacios, are un temperament sigur pe el, fericit si maleabil.

| Happy a răspuns:

Bichon e foarte frumos kiss

| deeajustinx a răspuns:

Am un bichon maltez si un yorkshire si sunt aman2 foarteeeeeeeeee draguti :X:X:X:X:X:X bichonul este pufos si jucaus iar yorkshireul este un mic animalut mofturos dulce :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Categoric pincher pitic.Am o femela din aceasta rasa si nu mi-as dori o alta rasa. Din punctul meu de vedere este cainele perfect:cuminte, afectuos, curat. A fost cel mai frumos cadou primit vreodata.