| CookieYumm a întrebat:

Ce parere aveti desper mancarea de caini Darling?

4 răspunsuri:
| Icar25 a răspuns:

Darling este o hrana economica, iti recomand ceva premium Belcando, Royal canin, Josera, Tranier etc. Iti poti da seama de calitatea unei hrani numai citind ingredientele.

| Andr3 a răspuns:

Cateaua mea nu mananca asa ceva.e f sensibila la mancare si mereu trebuie sa ii cumpar cele mai scumpe chestii ca sa manance laughing depinde de fiecare caine

| Here4u a răspuns:

Este foarte buna! Dar daca ii dai mai mult decat trebuie, ii va fi rau si va vomita.Asta depinde de caine.Sa nu ii dai mai mult de un bol. Sau daca ii dai, ii dai odata la 8 ore.(asta doar in cazul pichinetilor)Mult succes! FUNDA?

| eandopuncttk a răspuns:

happy trebuie` sa fie buna. cauta o reteta si modul de preparare pe net. apoi ne spui si noua ce a iesit laughing