| Anne13 a întrebat:

Ce parere aveti desper ochii verzi? Dar despre cei caprui?

12 răspunsuri:
| ForbiddenLove a răspuns:

Imi plac mult ochii verzi :X... dar ma cam dispera poezia!
"Ochii verzi ca fundul marii

Te insala deseori

Te vad in culmea disperarii

Si tot sunt inselatori."
p. s am ochii verzi

| JackieSue a răspuns:

Ador ochii verzi la baieti, la fete da impresia de fata rea.
Nu ma dau in vant dupa ochii caprui, dar e mult mai OK sa te uiti in ochii caprui, parca citesti sentimentele persoanei respective.La ochii verzi mi se pare ca imi spune "mrrr, pleaca!" big grin. Dar sunt frumosi oricum, doar albastri nu-mi plac.laughing

| omtraisiomvedea a răspuns:

Imi plac ambii. Dar ii prefer pe cei negri sau caprui spre negru...pentru mine au un mister aparte.

| alecs94 a răspuns:

Dar cei albastri?

| Serena1993 a răspuns:

Ochii caprui care fura inima orcui!

eu i am caprui si imi plac foarte mult:X:X:X

si cei verzi imi plac.

| Ale_8242 a răspuns:

Ochii verzi sunt superbi. Pacat ca sunt cam putini baieti cu ochi verzi, eu cunosc doar unul. Si ochii caprui sunt frumosi, dar prea comuni.

| Aicha_7433 a răspuns:

Persoanele cu ochii verzi sunt fff relaxate... cele cu ochii caprui nu stiu sa-si exprime sentimentele...
p. s: am ochii negritongue

| laradio a răspuns:

Gasisem undeva ca ochii verzi au capacitatea de a te hipnotiza. Mi s-a parut foarte interesant, mai ales ca-i am albastri-verzi.blushing

| Loredana6 a răspuns:

Din cate stiu eu persoanele care au ochii caprui sunt perseverente ambitioase si foarte energice dar un defect al acestora este ca nu isi pot exprima sentimentele cat despre ochii verzi dau o senzatie de mister si senzualitate ca si defecte ar fi nesinceritatea. Cel putin asa am auzit...eu am ochii caprui si majoritatea persoanelor de care sunt inconjurata au ochii verzi.Eu sincer ador ochii verzibig grin...

| Naty99 a răspuns:

Imi plac ambii