| RubyBRB a întrebat:

Ce parere aveti despre cainele de rasa shih tzu? Sunt rai? Se poarta bine cu familia? FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| MEandTHEWORLD a răspuns:

Da sunt foarte draguti credinciosi si prietenosi.crede-ma stiu foarte bine

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Pe bulevardul M. Kogălniceanu sunt mai multe unități care multiplică și fac și coperți de diplome.
O femeie care lucrează acolo, are un cățel de rasa shih tzu, pe care îl ia cu ea la muncă.
Cățelul nu stă cuminte, că se plictisește, și se plimbă pe trotuar, și îl poți vedea și tu, dacă treci pe acolo.
http://www.animale.ro/caini/shih-tzu