| minnie20 a întrebat:

Ce parere aveti despre catei chiuaua?

7 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Caini pentru tarfe tratati ca un accesoriu.

| Alexander5 a răspuns:

Chiuaua? Astia sunt fripturi pe 4 labe. Niste soareci de companie pentru pitipoancele de pe Dorobanti.Iti recomand sa iti iei o gaina (de pe urma ei faci rost de ceva).

| AdelinaIoana14 a răspuns:

Pentru cei care iubesc aceasta rasa poate li se par draguti...dar parerea mea este ca sunt cam ciudati, au urechile cam amri si sunt cosmarul postasului happy

| andreea8stanciu a răspuns:

Sunt draguti... mda... dar un bichon maltez e de 100000 mai bunwinking

| KeepCalmBaby a răspuns:

Sunt niste scumpi, jucausi, asculatatori

| Gheorghiu_Adrian_1990 a răspuns:

Aici este tot ce vrei sa stii despre aceasta rasa.

http://ro.wikipedia.org/wiki/Chihuahua_(ras%C4%83_canin%C4%83)

| Szabo_Claudiu_1996 a răspuns:

Pai, teoretic, la numarul enorm de pedigree scoase in 2004 - 2005 de Cartea de Origini Romana, Romania ar trebui sa colcaie de ciuaua. Practic nu sunt, sau cel putin nu de rasa pura. Potai mici si subnutrite Vandute pe post de asa ceva gasesti pe toate site-urile de vanzari de caini, dar asta sunt: potai. Mai bine cauta niste site-uri ale crescatorilor (romani nu prea cred ca sunt) de prin tarile vecine. depinde daca esti dispusa sa dai bani sau nu