| Rossa8807 a întrebat:

Buna îmi puteți spune ce părere aveți de para kill pentru căței funcționeazăFunda

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Este produsul care il folosesc de 3 ani pe cele doua cateluse ale mele care nu m-a dezamagit niciodata, functionaza perfect, nu au nici un purece si este si cel mai ieftin produs din aceasta categorie.Il poti folosii cu incredere

| Rossa8807 explică (pentru Felys):

Mulțumesc mult!?

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Consulta un medic veterinar sau vanzatorul de la magazinul de petshop, totul conteaza de varsta si kilogramele catelului tau. Daca este administrat sub 3 luni pot aparea efecte adverse.

| Patronu1 a răspuns:

Nu e bun. Și nu o spun eu, o spun câini mei care numai dacă ii simt mirosul încep sa alerge iar când ii dau se tăvălesc pe jos de zici ca a întrat satana în ei. Mai bine ii pui o zgarda anti-purici, da sa fie una mai de calitate, nu din alea de le cumperi cu 2 lei kilu. Bafta!