| Bloxx a întrebat:

Ce parere aveti despre chitara aceasta? Adica daca vi se pare buna, chestii de genul asta. http://www.teocta.ro/......-husa.html

Răspuns Câştigător
| Mentaaaaa a răspuns:

Da... pare buna si imi place mult aspectul love struck are si un pret bun...eu zic ca merita

5 răspunsuri:
| Bloxx explică:

Mersi! Si eu am avut impresia asta, dar am vrut si parerea altcuiva big grin.

| Dessie a răspuns:

Vreau sa stiu daca ti-ai luat-o. si eu planuiesc sa mi-o iau, si tot albastra, si vreau sa stiu o impresie laughing

| Bloxx explică (pentru Dessie):

Da, mi-am luat-o si vreau sa spun ca sunt foarte multumita de ea. In primul rand sunetul este superb. Si din cate vad eu as zice ca e mai frumoasa ca in poza tongue. Chiar merita. Acum, fiecare are pareri diferite. Ar trebui sa te duci direct la magazin si sa vezi daca esti multumita de ea.winking

| Dessie a răspuns (pentru Bloxx):

Mersi pentru raspunsbig hug Da, pai deja mi-am dat comanda si abia astept sa vina. Tu ai luat-o tot de pe net? Si daca da, i-a luat mult timp sa ajunga? A, si, inca o intrebare big grin Este. mare? adica mare mare?laughing Sper sa raspunzi >:d

| Bloxx explică (pentru Dessie):

Nu, eu m-am dus la magazin direct. Si ca marime nu stiu ce sa zic. Eu am inceput prima oara cu o clasica. Atunci cand mi-am luat-o pe asta era un pic mai mare cutia de rezonanta. Dar putin. Dar m-am obisnuit repede. Si sa iti mai spun ceva. La inceput nu stiu din ce cauza se dezacorda repede. Dar peste o saptamana cam asa nu s-a mai dezacordat asa de repede, in ciuda faptului ca eu repet la chitara in fiecare zi cel putin o ora. Acum nu stiu in cazul tau. Sper sa nu ai nicio problema cu ea.winking