| yss a întrebat:

Buna happy vreau sa imi iau un husky siberian. Ce parere aveti despre aceasta rasa, adica cei care aveti un asemenea caine cum se comporta? Cam cat este pretul unui pui?
Multumesc kisskiss

4 răspunsuri:
| AlexandraHNY a răspuns:

Pretul unui pui variaza intre 200 si 500 de euro
depinde de cevrei la el [ pasaport microcip pedigree etc]

este o ras blanda si iubitoare
este rezistent la frig
poate sta ff bine in curte in cazul in care tai la casa dar vara ii e foarte cald ...trebuie sa aiba si el niste conditii
adica sal ti inauntru la racoare...aer conditionat ceva
pentru ca altfel poate sa i se faca rau si da in probleme cu inima

| criss99991011 a răspuns:

E super mega tare ati spun eu am husky siberian pui am dat pe el 5 mil si e jucaus se intelege cu copii foarte binne naparlesc cam multhee heetonguetongue...Dar ati recomand doar daca stai la curtewinking

| gebeleizis a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Husky_Siberian
daca vrei nu iti latre alegerea e buna.husky siberian :D

| Georgii13 a răspuns:

Este cel mai convenabil cainelaughing