| noi3 a întrebat:

Ce parere aveti despre numele de "Smecher" dat unui caine care mananca sobolani?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ex:te duci la scoala ca e un proiect de animale si cineva aduce un sobolan. Iar Smecher il mananca.Profesorul da vina pe Smecher si-n plus sa spui in fata clasei -Vino Smecher! Este cam cidat. Ce spui de Rexy?

3 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

E tare ciudat! Si nu imi place! Cum ar fi sa mergi cu acel caine pe nume Smecher, prin oras, si sa il strigi -Smecher, smecher, vino aici! Toata lumea s-ar uita la tine ca mata in calendar!

| BlueHusky a răspuns:

Numele e prea lung si nu are rezonanta.Ps. nu ai cum sa il faci sa nu mai manance sobolani?

| clarobscur a răspuns:

Asta-i buna! De ce nu shoby? Lasand gluma la o parte, cred ca ar trebui sa ii schimbi meniul, nu de alta, dar sa nu se imbolnaveasca de ceva...