| adina02 a întrebat:

Ce parere aveti despre numele fido? acest nume il are catelul meu.

Răspuns Câştigător
| VanillaBear a răspuns:

Vaii ce-mi place numele laughing Este scurt si adorabil big grin Imi place ca este unic nu ca restul numelor gen Baby, Kiss, Lady...adica nu am nimic cu numele alea dar daca ar fi sa le traducem este ca si cum ti-ai numi cainele Iubita, Sarut sau Doamna/Domnisoara.adica.mda.
Anyway,Fido este

2 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Fido e foarte bun pentru un caine. scurt si sonor. exact ce ii trebuie.

| adina02 explică:

Multumesc