| คиค a întrebat:

Ce parere aveti despre puiutzii mei, Fifi & Miki, de la avatar?

11 răspunsuri:
| คиค explică:

Mersi :*
Fifi e femela(cea mov), iar Miki e masculul(cel verde)

| Ana-Maria94 a răspuns:

Sunt superbi. si eu am avut un hamster si il chema Fifi si un catelus Miki.

| RainDrop a răspuns:

Draguti, l-ai le trebuie un pic de "Mario" sau "Elvis Presley"

| gaby12_1342 a răspuns:

Dragutzi :*:X

| Ada... a răspuns:

Ce dragutilove struck! Ador puisoriiday dreaming, par atat de inocentilove struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce drgutza e Miki! si Fifi imi place, dar mai mult place imi culoarea lui Miki love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super draguti si eu am 2 perusi o papagalita galbena si un mascul verde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragutzzi:X
Hei da vezi ca eu sunt Fifi:X

| x0xandra a răspuns:

Cei mai draguti(ala mov in special).

| puyshor a răspuns:

:* cele mai frumoaselove struck

| alexutzzzzzzzza a răspuns:

Sunt adorabili:X eu una ador papagalii.am si eu 2 si sunt pereche:rikki si rokkohee hee