| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre miki mouse ( ala de la disney ) cred ca asa se scrie }!

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Pentru copii cu varsta cuprinsa intre 3 si 8 ani

| Miina a răspuns:

Buna.
Nu se scrie asalaughing
Se scrie mickey mouse.
Mie nu. mi place.
Cand eram mica parca era mai frumos.
Acum l-au schimbat de tot si nu are nici un hazoh go on
Cius.

| AnaisC a răspuns:

:-? E un...soarec sobolan nu stiu exact, cu urechi mari care chiar nu inteleg de ce sunt amplasate deasupra capului, aceeasi pantaloni rosii de mai bine de 50 ani de cand lo inventat(nu de alta da ma enrveaza rau chestia asta cu imbracamintea personajelor de desnene animate:))Aceleasi forever:))
Deci...la ce prostii sunt la televizor in ziua de azi, Mickey Mouse trece de vama prostiei;)
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

Răspuns utilizator avertizat
| misu a răspuns:

Pai cati ani ai? de stii sa scrii...

| Updew a răspuns:

Cu el am crescut...si cu Minnie, alaturi de Donald, Tom si Jerry, Sandy Bell...