| Jony123 a întrebat:

Ce pistoale de autoaparare recomandati, dar nu cu bile de cauciuc.
Si niste detalii despre pistoale in general.

Răspuns Câştigător
| hummer24 a răspuns:

Ce pistoale recomand?
Pai numai cu bile si gaz sunt de autoaparare, in rest sunt de razboiwinking
Glock 18 e cea mai buna arma de foc din lume, are 9mm si e semiautomata, adica tragi pana se consuma incarcatorul, fara sa iei degetul de pe tragaci, trage pana la 30 gloante fara sa se incalzeasca teava deloc, poti sa tragi si 60 numai ca trebuie sa ai incarcator manufacturat, e buna ca poti sa-i pui si suppressor adica amortizor pe romaneste, si costa undeva la 1000 eurowinking
Pe cine vrei sa gauresti?

3 răspunsuri:
| Metallicaaaa a răspuns:

Mai bine ia un Maverickma1carbine laughing, o sa ii ciuruiesti pe toti! laughing

| Jony123 explică:

Vreau sa ciuruiesc mai multi, am ciuda pe aproape toti! laughing

| CrisssCristina19 a răspuns:

Pistol Glock cu spray lacrimogen : https://www.atlantic-shop.ro/25,pistol-cu-piper-glock-19.html
Nu necesita permis.