| cripistinna a întrebat:

Ce preferati? Hamster sau porcusor de guineea...doresc argumentehappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut un porcusor de guineea care a trait aproape 8 ani de zile si nu mi s-a parut greu de ingrijit. Intr-adevar, sunt mai mari decat hamsterii si deci fac si mai multa mizerie, insa mie mi se par mult mai blanzi si mai dragalasi. In plus, am avut 2 hamsteri inainte si amandoi muscau; pe porcusorul de guineea puteam sa il tin in brate, se plimba pe pat, nu o lua la fuga sa imi fie teama ca il pierd prin casa etc. happy

32 răspunsuri:
| daxy a răspuns:

Porcusorul de guinea e mai cuminete; am avut un hamster care a scapat cand eram la scola si mia ros toata mobila
deci e mai bun porcusorul

| madalina_5358 a răspuns:

Eu una prefer hamsteri pentru ca sunt mai mici si au planita moale:X